<<  13/45 >>

Tvorba www stránok

17.9.2014 12:25 | grandio-soft

Web stránky sú dnes povinnou súčasťou prezentácie firmy či jednotlivca, a to v online prostredí. Webové stránky sa dajú vytvoriť do rôznych motívov či štýlov tak, aby dokonale odzrkadľovali firmu alebo jednotlivca, jeho podnikanie či činnosti, ktorými sa zaoberá. Každý web musí vyzerať jedinečne, aby dokázal zaujať, ale taktiež musí obsahovať aj niekoľko dôležitých vlastností a funkcií, ktoré sú pre užívateľov nevyhnutné k príjemnému surfovaniu na ňom.

Ako začať?

Máte na to hneď niekoľko spôsobov, otázkou však zostávajú Vaše preferencie a očakávania, ktoré máte a výsledok, ktorý by mal byť v súlade s nimi. Ak Vám postačuje aj priemerný web, či už vizuálne alebo funkcionalitou, potom sa uspokojíte s takmer čímkoľvek, keďže web tohto typu je veľmi ľahké vytvoriť a spravovať. Na druhej strane pribúda čoraz viac ľudí, ktorí si želajú vytvoriť web na mieru, pretože sa chcú odlíšiť od ostatných a cítia potrebu diferenciácie.

Web môžete mať celkom odlišný od ostatných, ak si ho necháte vytvoriť na mieru. Takýto web sa môže ale nemusí podobať na iný, čo závisí len od Vašich požiadaviek. Na mieru znamená, že všetky prvky v ňom sú umiestnené a vizuálne či funkčne vyhotovené tak, ako si to želáte. V zásade je možné celý web upraviť presne podľa Vašich želaní. Nič pre nás nie je nemožné a vždy sa snažíme želania pretaviť aj do konečného výsledku.

Ako vytvoriť skvelú webovú prezentáciu?

Na začiatku teda stojíme pred Vašim návrhom alebo želaním, ako by ste chceli web vytvoriť a ako by mal vyzerať. Taktiež sú dôležité aj funkcie webu, ktoré sú pre užívateľov často nevyhnutné. Ak sami nemáte dokonalú predstavu o web stránke, potom Vám môžeme pomôcť našimi návrhmi či návrhom, ktorý vypracujeme práve pre Vás. Tento návrh nemusí byť finálny, môže sa upravovať a meniť podľa Vašich predstáv. Keď je odsúhlasený, púšťame sa do skutočne práce tvorby webovej prezentácie. Tento krok je zlomový, keďže všetko to, čo bolo doteraz na papieri či na obrázku sa mení postupne na realitu. Po týždni či po týždňoch, v závislosti od náročnosti daného projektu, je naša práca už v pokročilom štádiu, čím neskôr tým vo finálnejšom. Postupné kroky môžete vidieť aj Vy, keďže Vám sprostredkovávame pravidelné informácie o vývoji web stránky a Vy si tak môžete kontrolovať, ako web postupuje.

Po ukončení tvorby web stránky dostávate prístup k administračnému systému a rozhraniu Vášho webu. Môžete si tak meniť obsah webu tak, aby bol neustále aktuálny a to pomocou nášho vlastného administračného systému, ktorý je veľmi jednoduchý a intuitívny. Zvládne ho skutočne každý, kto má záujem meniť informácie na web stránke. Snažíme sa Vám vytvoriť prostredie, ktoré bude veľmi jednoduché, avšak funkčné. Na druhej strane užívatelia majú k dispozícií množstvo funkcií, ktoré ich potešia a ktoré aj budú využívať.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam