1/206 >>

www.darcekypreteba.sk

Vytvorili sme Internetový obchod spoločnosti Darčeky pre teba – Darčeky z mydla, darčeky z ruží, darčeky z ovocia, zdobené fľaše, darčeky zo sladkostí, kytice zo sladkostí, gravírovanie pohárov a ďalšie.

E-shop: www.darcekypreteba.sk

Vyjadrenie zákazníka:

"Po odporučení od známych s dobrými skúsenosťami sme sa obrátili na firmu Grandiosoft. Naša predstava o novom E-shope síce bola jasná, no na to, aby sme to všetko zrealizovali sme potrebovali profesionálny a spoľahlivý tím, kedže my sme v tejto oblasti úplní amatéri. Pán Kertész k nám od začiatku pristupoval s veľkou ochotou a trpezlivosťou, vo všetkom nám poradil, čo sa týka dizajnu, loga a celej grafiky stránky, aby stránka na zákazníka pôsobila skutočne profesionálne. Keďže sme potrebovali realizáciu stránky od A po Z, sme skutočne radi že sme využili služby Grandiosoft a odporúčam ju každému (aj úplnému začiatočníkovi ako som ja), aby sa obrátili na túto firmu a určite ostanete spokojní a neolutujete. Ďakujeme za spoluprácu, ktorá bude z našej strany určite dlhodobá. Prajeme Vam vela ďaľších spokojných zákazníkov."

MY SWEET DREAMS - Marafkova Silvia
www.darcekypreteba.sk

 
Darceky pre teba


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam