POVEDALI O NÁS - VYJADRENIA NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

 

Advokát Horváth

uvodzovka "Ďakujem firme Grandiosoft za obojstranne prospešnú spoluprácu, ktorej výsledkom sú nové web stránky mojej spoločnosti HUNTER NH, s.r.o. a mojej advokátskej kancelárie. Svojím prístupom a trpezlivosťou firma vytvorila moderné web stránky, ktoré čoraz viac získavajú na obľube u priaznivcov poľovníctva, resp. záujemcov o právne služby a napomáhajú mi k získaniu nových klientov. Ešte raz vďaka." uvodzovka
  www.hunternh.sk
www.advokathorvath.sk
JUDr. Norbert Horváth
 

 

www.wingou.sk

uvodzovka "S pánom Kerteszom a firmou Grandiosoft som bol nadmieru spokojný. Mal som len predstavu ako by mal web fungovať a firma Grandiosoft zabezpečila komplet celý projekt od A po Z. Grafické návrhy, systém, funkčnosť webu, ako aj zabezpečenie domén. Pomohli mi aj s návrhom loga a mali výborné nápady pri realizácii projektu. Do budúcna budem využívať už len ich služby." uvodzovka
  www.amanijourneys.com
Michal Hubus
 
 
 
 

 

Advokát Horváth

uvodzovka "Na rozdiel od iných oslovených firiem p. Kertesz reagoval rýchlo, naše požiadavky ihneď pochopil a vedel si ich promptne predstaviť v reálnom prostredí.
V takomto duchu sa niesla aj ďalšia spolupráca.
Napriek tomu že náš projekt webovej stránky bol časovo veľmi náročný, nestrácal trpezlivosť a všetky splniteľné požiadavky realizoval obratom.
Určite odporúčame"
uvodzovka
  www.ludopolis.sk
Martin Bobek

 
 

 

Mgr. Edita Vörösová

uvodzovka "Odporúčam   služby Grandisoft  vám všetkým,  ktorí  chcete, presnú, precíznu a profesionálnu prácu v oblasti tvorby webovej stránky. Viem,  práca som mnou nebola ľahká,  poďakovanie  je z mojej strany za trpezlivosť,   za  odovzdávanie vašich rozsiahlych skúseností  a vedomostí a vytvorenie kvalitnej webovej stránky. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov pán Kertész." uvodzovka
  www.intexreal.sk
Mgr. Edita Vörösová
 

 

Ing. Iván Peter

uvodzovka "Týmto by sme chceli poďakovať spoločnosti Grandiosoft za promptnú a korektnú spoluprácu pri tvorbe našej neštandardnej webovej stránky / e-shopu.
Ďakujeme za podporu aj pomoc a rady, ktoré sme pri tvorbe webovej stránky spolu riešili a tešíme sa na ďalšiu aktívnu spoluprácu aj do budúcna."
uvodzovka
  www.leasingexpert.sk
Ing. Iván Peter

 
 
 

 

RNDr. Gabriel Horváth, PhD. - Hofitech

uvodzovka "Spolupráca s pánom Ing. Kertészom a Grandiosoftom bola ako hra na rozprávkovom kolese šťastia, s ktorým sa dá len vyhrať. Profesionalita, flexibilita a kreativita je ochrannou známkou Grandiosoftu. Osobne sa mi páčilo proaktívny prístup pána Kertésza pri riešení dizájnu a štruktúry našej webovskej stránky. Spolupráca s ním v blízkej budúcnosti je istá. Ďakujeme ešte raz." uvodzovka
  www.hofitech.sk
RNDr. Gabriel Horváth, PhD.
HOFITECH s.r.o.
 

 

Marafkova My Sweet Dreams Galanta

uvodzovka "Po odporučení od známych s dobrými skúsenosťami sme sa obrátili na firmu Grandiosoft. Naša predstava o novom E-shope síce bola jasná, no na to aby sme to všetko zrealizovali, sme potrebovali profesionálny a spoľahlivý tím. Pán Kertész k nám od začiatku pristupoval s veľkou ochotou a trpezlivosťou, vo všetkom nám poradil, čo sa týka dizajnu, loga a celej grafiky stránky, aby stránka na zákazníka pôsobila skutočne profesionálne." uvodzovka
  www.darcekypreteba.sk
Silvia Ribánska Marafková
 

 

Monika Homporová

uvodzovka "Rada by som sa touto cestou poďakovala za skvele odvedenú prácu celého tímu z Grandiosoft-u pod vedením p.Kertésza. Obzvlášť pozitívne hodnotím precízny a spoľahlivý prístup, flexibilnosť a profesionalitu. U pána Kertésza som sa za obdobie vzájomnej spolupráce ani raz nestretla s neochotou, preto môžem jeho služby každému len odporučiť. Ešte raz ďakujem za vytvorenie skvelej www stránky a teším sa na ďalšiu spoluprácu." uvodzovka
  www.homporka.sk
Monika Homporová
 

 "Ďakujem firme Grandiosoft za krásny webshop. Určite každému odporúčam skvelý prístup, príjemnú komunikáciu, flexibilitu, ochotu a profesionálnu prácu p. Kertésza. Je to odborník, ktorý rád poradí a navrhne riešenia na mieru. Výmenu starého eshopu za nový eshop vytvorený touto spoločnosťou vôbec neľutujem, ľutujem iba to, že som to už neurobila skôr. Ešte raz veľké ďakujem a verím, že naša spolupráca odovzdaním hotovej webstránky týmto nekončí."

Denisa Brizláková
www.obuvkovo.sk


"Chcela by som sa poďakovať za príjemnú komunikáciu, trpezlivosť, rady, nápady, výborný prístup a ochotu k riešeniam a otázkam aj po odovzdaní stránky. Naša stránka je výborne spracovaná a prehľadná. Firmu Grandiosoft môžem len vrelo odporúčať."

Kornélia Pinkeová
www.tiandebutik.sk


"Som nadmieru spokojný službami a a prístupom pána Kertesza všetko na čom sa dohodneme promptne rieši a spraví ako sľúbi. Doležíte je že naša spolupráca neskončila len pri tvorbe web stránky ale prebieha aj naďalej posúvaním vpred nasej stránky vo vyhľadávačoch. Pán Kertész nám pomáha aj s tvorbou BLOGOV na nasej stránke ktorá tiež propaguje našu stránku. Spolupráca s pánom Kertészom nekončí len pri tvorbe WEB stránky čo naozaj oceňujem!"

Andrej Mészáros
konateľ TOP-Farm Topoľnica
www.top-farm.sk


"Po odporučení od známych s dobrými skúsenosťami sme sa obrátili na firmu Grandiosoft. Naša predstava o novom E-shope síce bola jasná, no na to, aby sme to všetko zrealizovali sme potrebovali profesionálny a spoľahlivý tím, kedže my sme v tejto oblasti úplní amatéri. Pán Kertész k nám od začiatku pristupoval s veľkou ochotou a trpezlivosťou, vo všetkom nám poradil, čo sa týka dizajnu, loga a celej grafiky stránky, aby stránka na zákazníka pôsobila skutočne profesionálne. Keďže sme potrebovali realizáciu stránky od A po Z, sme skutočne radi že sme využili služby Grandiosoft a odporúčam ju každému (aj úplnému začiatočníkovi ako som ja), aby sa obrátili na túto firmu a určite ostanete spokojní a neolutujete. Ďakujeme za spoluprácu, ktorá bude z našej strany určite dlhodobá. Prajeme Vam vela ďaľších spokojných zákazníkov."

MY SWEET DREAMS - Marafkova Silvia
www.darcekypreteba.sk


"Touto cestou by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať firme Grandiosoft (zvlášť p. Kertészovi) za vynikajúcu spoluprácu pri tvorbe našej webstránky. Za všetku ochotu a úsilie, ktoré pri tvorbe našej webstránky vynaložil a za jeho ústretovosť a vynikajúce nápady :-) túto spoluprácu by som ohodnotila na výbornú po všetkých stránkach! Takže ešte raz - veľmi pekne ďakujeme!"

Ľubica Rusnáková, LaP s.r.o.
www.kvetylap.sk


"Rada by som sa touto cestou poďakovala za skvele odvedenú prácu celého tímu z Grandiosoft-u pod vedením p.Kertésza. Obzvlášť pozitívne hodnotím precízny a spoľahlivý prístup, flexibilnosť a profesionalitu. Ďakujem i za poskytnuté rady a pomoc pri migracií stránky a e-mailov na nový hosting. U pána Kertésza som sa za obdobie vzájomnej spolupráce ani raz nestretla s neochotou, preto môžem jeho služby každému len odporučiť. Ešte raz ďakujem za vytvorenie skvelej www stránky a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Monika Homporová - Homporka Landscape Services, s.r.o.
www.homporka.sk


"Naše veľké poďakovanie patrí pánovi Ing. Kertészovi, za obrovskú trpezlivosť a za skvelé nápady pri realizácii našej web stránky www.partyfantazie.sk. Sme toho názoru, že projekt bol nesmierne náročný po grafickej aj po funkčnej stránke a firma Grandiosoft to rozhodne nemala ľahké, ale všetky predstavy a požiadavky, ktoré sme neustále dopĺňali, zrealizovali skutočne bravúrne. Oceňujeme vynikajúci prístup, kvalitu, rýchlosť a najmä fantáziu. Pán Ing. Kertész a jeho tím robí zázraky na počkanie a nemožné do troch dní a to kvalitne. Vrelo odporúčame."

Tím stránky Párty fantázie
www.partyfantazie.sk


"Spolupráca s pánom Ing. Kertészom a Grandiosoftom bola ako hra na rozprávkovom kolese šťastia, s ktorým sa dá len vyhrať. Profesionalita, flexibilita a kreativita je ochrannou známkou Grandiosoftu. Osobne sa mi páčilo proaktívny prístup pána Kertésza pri riešení dizájnu a štruktúry našej webovskej stránky. Spolupráca s ním v blízkej budúcnosti je istá. Ďakujeme ešte raz."

RNDr. Gabriel Horváth, PhD.
HOFITECH s.r.o.
www.hofitech.sk


"Na rozdiel od iných oslovených firiem p. Kertesz reagoval rýchlo, naše požiadavky ihneď pochopil a vedel si ich promptne predstaviť v reálnom prostredí. V takomto duchu sa niesla aj ďalšia spolupráca. Napriek tomu že náš projekt webovej stránky bol časovo veľmi náročný, nestrácal trpezlivosť a všetky splniteľné požiadavky realizoval obratom. Určite odporúčame"

www.ludopolis.sk
Martin Bobek


"S pánom Kerteszom a firmou Grandiosoft som bol nadmieru spokojný. Mal som len predstavu ako by mal web fungovať a firma Grandiosoft zabezpečila komplet celý projekt od A po Z. Grafické návrhy, systém, funkčnosť webu, ako aj zabezpečenie domén. Pomohli mi aj s návrhom loga a mali výborné nápady pri realizácii projektu. Do budúcna budem využívať už len ich služby."

Michal Hubus


"Děkujeme firmě Grandiosoft a panu Kertészovi za vytvoření webové stránky a současně i za obrovskou trpělivost, kterou s námi měl. Spolupráce proběhla skvěle a firmu můžeme jen doporučit."

www.psaviation.sk


"Týmto by sme chceli poďakovať spoločnosti Grandiosoft za promptnú a korektnú spoluprácu pri tvorbe našej neštandardnej stránky / e-shopu. Ďakujeme za podporu aj pomoc a rady, ktoré sme pri tvorbe stránky spolu riešili a tešíme sa na ďalšiu aktívnu spoluprácu aj do budúcna."

Ing.Iván Peter
LEASING EXPERT, s.r.o.
www.leasingexpert.sk


"Pri tvorbe nášho webu nám firma Grandiosoft poskytla maximálnu ústretovosť a flexibilitu. Našu spoluprácu môžem hodnotiť ako maximálne ústretovú a teším sa na ďalšiu spoluprácu pri budúcich projektoch."

Erik Mojsej
www.prophoto.sk


"So spoluprácou s firmou Grandiosoft som bol spokojný. Pán Kertész bezodkladne a vždy pozitívne reagoval na všetky naše požiadavky a postrehy k novovznikajúcej stránke.  Firmu Grandiosoft teda môžem jednoznačne odporúčať.."

Peter Volek
Autopožičovňa Trnava


"Ďakujem spoločnosti Grandiosoft za výbornú spoluprácu pri tvorbe web stránky. Oceňujem rýchlu a bezproblémovú komunikáciu a poradenstvo, ktoré viedli k vytvoreniu web stránky, s ktorou sme veľmi spokojní. Spoločnosť Grandiosoft môžem len doporučiť."

Tatiana Štofová
konateľ spoločnosti BONNY, s.r.o.


"Čo najviac oceňujem bola rýchla odozva na naše podnety pri tvorbe stránky. Mali smepresnú predstavu, ktorá bola zrealizovaná ba aj vylepšená, nakoľko pán Kertész a jeho tím má bohaté skúsenosti za sebou. Podpora bola v plnej miere poskytnutá aj po ukončení diela pri dolaďovaní detailov, na ktoré príde užívateľ len s časom. Získali sme unikátnu webstránku, ktorá na vysokej úrovni reprezentuje náš produkt v cestovnom ruchu. Ďakujeme za to a prajeme Vám veľa ďalších úspechov!"

Ing. Zoltán Jankó
www.vodnetury.sk


"Dakujeme spolocnosti GRANDIOSOFT za bezproblemovu a promptnu spolupracu, boli sme so sluzbami spokojni."

ZDRAVOMAK s.r.o.
www.mrtopolcany.sk


"Spolupráca so spoločnosťou GRANDIOSOFT je efektívna, profesionálna a má inovatívny charakter. Vytvorenie uceleného eshopu vrátane celého nákupného procesu spojený so SEO je pre laika komplikovanou a náročnou úlohou. Preto oceňujeme, že zástupcovia spoločnosti GRANDIOSOFT dokázali splniť naše požiadavky a oceňujeme ich vklad do tvorby našej stránky. Naša spokojnosť vychádza predovšetkým najmä z bezproblémovej vzájomnej komunikácie pri zodpovedaní našich požiadaviek a ideí."

CRYSTAL PROMOTION - www.crystalpromotion.sk
CRYSTAL CLUB - www.crystalclub.sk


"Spolupráca s firmou Grandiosoft bola veľmi dobrá. Boli sme maximálne spokojní s prístupom a kvalitou odovzdanej práce. Výsledkom našej spolupráce je perfektne fungujúca webstránka. Ďakujeme Vám ešte raz."

www.liontrans.eu


"Výber spoločnosti, ktorá nám bude robiť novú webstránku s online shopom, som zobrala naozaj vážne, pretože som mala s predchádzajúcim dodávateľom veľmi zlé skúsenosti. Keď som na internete našla firmu Grandiosoft, dala som si tú námahu a rozoslala asi 15 mailov na firmy, ktoré Grandiosoft udávala ako svoje referencie. Pýtala som sa na ich skúsenosti. Všetky reakcie boli pozitívne, takže som usúdila, že to bude tá správna voľba. To sa aj potvrdilo a doteraz som so spoluprácou s p.Kertészom veľmi spokojná. Najviac oceňujem ochotu a snahu vyriešiť každú požiadavku, milý a aktívny prístup a vedomie, že mám niekoho, kto vždy pomôže, keď to potrebujem. "

Dana Trebuľová
www.stardana.sk


"Veľmi profesionálny prístup, promptné reakcie, ústretovosť a dávka trpezlivosti pána Ing. Juraja Kertésza priniesli kvalitne vytvorený internetový obchod, ktorý spĺňa naše požiadavky. Firme GrandioSoft veľmi pekne Ďakujeme."

www.trainhard.sk
Tomáš Hurajt


"Ďakujem firme Grandiosoft za obojstranne prospešnú spoluprácu, ktorej výsledkom sú nové web stránky mojej spoločnosti HUNTER NH, s.r.o. a mojej advokátskej kancelárie. Svojím prístupom a trpezlivosťou firma vytvorila moderné web stránky, ktoré čoraz viac získavajú na obľube u priaznivcov poľovníctva, resp. záujemcov o právne služby a napomáhajú mi k získaniu nových klientov. Ešte raz vďaka."

www.hunternh.sk
www.advokathorvath.sk
JUDr. Norbert Horváth


"So spoločnosťou Grandiosoft s. r. o. spolupracujeme už viac ako rok. Naše požiadavky pri tvorbe dvoch zadaných webstránok – design a v prvom rade systém, v ktorom pracujeme – sa splnili nad naše očakávania. Systém je prehľadný a veľmi jednoduchý. Ďalej by sme sa chceli týmto poďakovať explicitne p. Ing. Kertészovi, ktorý je vždy ochotný poradiť a pomôcť a promptne vyrieši naše požiadavky. Pomer cena a služby, ktoré dostávame, je absolútne vyvážený a každému záujemcovi o e-shop spoločnosť Grandiosoft s. r. o. úprimne odporúčam."

www.olej-eshop.sk
Peter Kopáčik - Moto


"Firma Ing.Juraj Kertész - Grandiosoft je firma, ktorá odvádza svoju robotu na vysokej profesionálnej úrovni, vždy k maximálnemu spokojnosti zákazníka. Pán Ing. Kertész je milým, ústretovým človekom, ktorý nielen si vypočuje nápady zákazníka, ale aj odborne poradí. Vytvoril stránku podľa našich predstáv, nikdy nehovoril nie a stále bol k dispozícii, keď sme potrebovali rady alebo pomoc. Dúfame, že naša spolupráca bude aj naďalej na takej vysokej úrovni, ako to bolo doteraz. Určite všetkým odporúčame. S úctou DAVIRI s.r.o."

www.baby-svet.sk
Zsidó Norbert


"Na rozdiel od iných oslovených firiem p. Kertesz reagoval rýchlo, naše požiadavky ihneď pochopil a vedel si ich promptne predstaviť v reálnom prostredí. V takomto duchu sa niesla aj ďalšia spolupráca. Napriek tomu že náš projekt webovej stránky bol časovo veľmi náročný, nestrácal trpezlivosť a všetky splniteľné požiadavky realizoval obratom. Určite odporúčame"

www.ludopolis.sk


"Ďakujem veľmi pekne za vytvorenie webstránky realitnej kancelárie PreFiDom s.r.o.. Som so stránkou spokojný, ste ochotný a ústretový, určite Vás odporučím ďalšim známym aj neznámym :-)"

Stanislav Taliga – PreFiDom s.r.o., realitná kancelária
www.prefidom.sk


"Veľmi dobrá spolupráca, rýchla reakcia na požiadavky ohľadom  web stránky. Pekný návrh a dizajn.  Maximálna spokojnosť."

Ondrej Szitás, S.WORK s.r.o.
www.swork.sk


"Spoločnosť Ing. Juraj Kertész GRANDIOSOFT nás presvedčila o svojej profesionalite od prvého kontaktu s ňou a toto presvedčenie u nás neustále trvá. Sme veľmi spokojní s doterajším priebehom našej spolupráce, ich odbornými návrhmi na zlepšenie stránky a následným vynikajúcim servisom po odovzdaní stránky do užívania."

Marek Prokopec, predseda o.z. Galantská Interliga
www.interliga.eu


"Spolupráca s firmou Grandiosoft je profesionálna a promptná, dokázali splniť naše požiadavky a oceňujeme ich vklad do tvorby našej stránky. Naša spokojnosť pramení najmä z ústretovej vzájomnej komunikácie pri zodpovedaní našich otázok a ich riešení."

UMYTO s. r. o.
www.umyto.sk


"Veľmi dobrá spolupráca, rýchla realizácia web stránky. Veľmi pekný návrh na web stránku a maximálna spokojnosť. Som rád, že som si dal vytvoriť web stránku práve v tejto firme."

Mikuláš Vermeš - VIP TAXI TRNAVA
www.viptaxitrnava.sk


"Stránka bola vytvorená presne podľa naších predstáv a veľmi rýchlo, spolupráca bola a je na vysokej úrovni. Ďakujeme."

Alfamedia s.r.o.
www.magnetct-tn.sk


"Spolupráca s pánom Kertészom bola veľmi dobrá. Boli sme maximálne spokojní s prístupom a kvalitou odovzdanej práce. Výsledkom našej spolupráce je perfektne fungujúca webstránka."

Kristian Kovács
www.liontrans.eu


"Spolupráca s pánom Kertészom bola výborná. Odviedol perfektnú robotu a za to veľká vďaka patrí jemu. Od spustení stránky veľa ludí už navštívilo našu prezentáciu a mali sme už aj objednávky prostredníctom internetu.  Jeho služby môžem len odporúčiť."

Karol Mészáros - PRIMETIME Production s.r.o.
www.prime-time.sk


“Grandiosoft vytvoril e-shop presne podľa našich predstáv.Mimoriadne si ceníme trpezlivosť, kvalitu, ústretovosť voči zmenám a pripomienkam, konštruktívnu komunikáciu a schopnosť zmeniť  Vaše predstavy na skutočnosť.”

Eva Kucharovičová
www.efektsk.sk


"Maximálna spokojnosť so spoluprácou, s prístupom pána Kertésza aj s odovzdanou hotovou stránkou presne podľa mojich predstáv a prianí."

Ľubomír Zsigo
www.agama.sk


"Fima GRANDIOSOFT a pán Kertész je veľmi dobrým a kompetentným partnerom. Náš nový web bol zrealizovaný rýchlo, komunikácia v priebehu spracovania bola po celý čas aj napriek mnohým žiadostiam o zmeny pokojná. Určite budeme ešte s firmou GRANDIOSOFT spolupracovať na ďalších projektoch."

Artur Frank
www.seniorpalace.eu


"Spolupráca s pánom Kertészom bola bezproblémová. Oceňujem dodržanie dohodnutých termínov, výbornú komunikáciu, aj neskoršiu pomoc po spustení webstránky. S webstránkou a službami pána Kertésza som veľmi spokojná."

Ing. Natália Fančovičová
www.uctovnictvodane.sk


"So spoluprácou firmy Grandiosoft som bol spokojný, môžem len vrelo odporúčať."

Szabolcs Kondé
www.newjeans.sk


"Spoločnosť Grandiosoft prostredníctvom p.Kertesza nás oslovila s ponukou upraviť naše stránky na vylepšený formát a administráciu. S prístupom p.Kertesza sme boli spokojní a nová stránka absolútne splnila naše predstavy. Prístup zo strany Grandiosoftu bol odborný, vecný a promptne reagoval na naše požiadavky a úpravy. Želám do budúcnosti ďalších spokojných zákazníkov."

Marek Marčok
www.plienkytorty.sk


"Odporúčam   služby Grandisoft  vám všetkým,  ktorí  chcete, presnú, precíznu a profesionálnu prácu v oblasti tvorby webovej stránky. Viem,  práca som mnou nebola ľahká,  poďakovanie  je z mojej strany za trpezlivosť,   za  odovzdávanie vašich rozsiahlych skúseností  a vedomostí a vytvorenie kvalitnej webovej stránky. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov pán Kertész. "

Mgr. Edita Vörösová
www.intexreal.sk


"Na tvorbu našej novej web stránky, sme oslovili p. Kertesza na základe jeho ponuky. S tvorbou web stránky, sme boli maximálne spokojný. Naša spolupráca prebiehala hladko, nakoľko p. Kertesz je veľmi flexibilný človek, keď sme čokoľvek potrebovali vylepšiť, upraviť obratom nám vyhovel. Náš web spĺňa všetky naše predstavy a splnil aj naše očakávania."

Mgr. Soňa Kočanová
www.hzmetal.sk


"Oslovil som pána Kertésza s požiadavkou na vytvorenie stránky, ktorá by mala všetko to, čo dnešné stránky majú a ktorá by zároveň aj dizajnovo a obsahovo spĺňala moje požiadavky. Všetky zmeny, ktoré mi v prvom maile pán Kertész navrhoval, aj pri tvorbe mojej stránky zrealizoval. Keď navštívim  svoju stránku, alebo keď počujem na ňu reakcie svojich zákazníkov, som sám na seba nahnevaný, že som na mail pána Kertésza nereagoval skôr. Na základe tejto mojej  skúsenosti môžem služby pána Kertésza všetkým vrelo odporučiť."

Ing. Ľuboslav Závacký
www.zylo.sk


"Stáli sme pred rozhodnutím vytvoriť univerzálnu stránku informujúcu o viacerých nie celkom súvisiacich veciach. S pánom Kertészom sme našu myšlienku prebrali .Postupne sme stránku vytvárali a ladili. Chcem vyzdvihnúť nie len  odborné rady, ktoré sme počas tohto procesu dostávali ale aj trpezlivosť, ktorú s nami pán Kertész počas tohto procesu mal.  Výsledná stránka je vysoko nad naše očakávania. Jej moderný dizajn, spracovanie a zapracovanie všetkých našich požiadaviek, ako aj užívateľky prívetivý  spôsob, akým môžeme stránku aktualizovaťa dopĺňať  je nad naše očakávania . Neskromne musím napísať, že pán Kertész je človek, ktorý svoju prácu ovláda na výbornú. Preto pána Kertésza vrelo odporúčam ostatným potenciálnym klientom a v mene celého nášho tvorivého kolektívu sa mu chcem ešte raz touto cestou za jeho prácu úprimne poďakovať."

Ing. Ľuboslav Závacký
Riaditeľ CPK-Michalovce
www.ukrajina.sk


"Spoluprácu s firmou Grandiosoft môzem len odporúcat. Pán Kertész je obdarený mimoriadnou dávkou trpezlivosti, ktorú musel so mnou mat, pokial sme dotiahli vytvorenie nasej stránky do úspesného konca,za co mu velmi pekne dakujem a myslím,ze spokojných klientov ako ja bude mat coraz viac."

Juraj Kalas, HAVARIA s.r.o.
www.soshavaria.sk


"Moja spolupráca s firmou Grandiosoft splnila moje očakávania a z mojej zastaralej web stránky vytvorili modernú, účelovú a veľmi prehľadnú stránku. Týmto ďakujem a firmu Grandiosoft môžem len vrelo odporúčať."

Benkovičová Zuzana
www.startex.sk


"Chceme sa poďakovať za vytvorenie nášho eshopu, spolupráca s firmou Grandiosoft je výborná, termíny boli dodržané, editácia eshopu jednoduchá a kvalitná, komunikácia s p. Kerteszom príjemná, všetky požiadavky a zmeny splnené podľa našich predstáv. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."

František Sekereš, SEKO Trenčín s.r.o.
www.seko.sk


"Firma Grandiosoft odviedla skvelú, nadštandardne profesionálnu prácu. Prístup k zákazníkovi, odborné znalosti pri tvorbe web stránok, ochota, promtnosť a flexibilita, ľudskosť a kvalita práce prispôsobiť sa k potrebám zákazníkovi plnohodnotne sa prezentovať na internete svojimi ponúkanými službami, na základe tohoto všetkého zaraďujem túto spoločnosť medzi poprednými tvorcami kvalitných web stránok v našom regióne.
Vďaka Vám! Odporúčam do ďalšej pozornosti! Len tak ďalej! Ďakujeme!"

Ladislav Bugyi, Parmelia-VM, s.r.o.
www.parmelia.sk


"S pánom Ing. Kertészom a jeho službami som nadmieru spokojná! Mailový a telefonický kontakt bol vždy veľmi príjemný, nekomplikovaný a naše požiadavky boli ihneď pochopené a implementované na stránku - prácu hodnotím ako vysoko profesionálnu. Stránka bola vytvorená bez akýchkoľvek komplikácií v nemeckom jazyku, je veľmi pekná, prehľadná a účelová. Termíny boli dodržané ako vopred dohodnuté. Vysoko si cením aj jeho samostatnú komunikáciu s providerom webhostingu v anglickom jazyku a doriešenie technických problémov na našom serveri. V prípade ďalšej potreby, či zmien, budem určite kontaktovať práve pána Ing. Kertésza a firmu Grandiosoft."

Zuzana Frank, EU-Netz s.r.o.
www.eu-netz.com, www.naturonline.sk, www.grofskevino.sk


"Spolupráca s firmou Grandiosoft a pánom Kertészom bola na veľmi dobrej úrovni. Sme maximálne spokojní s prístupom, komunikáciou, rýchlosťou a kvalitou odovzdanej práce."

Bc. Renáta Ladická
www.ladicky.sk


"S prácou p. Kertesza som jednoznačne spokojna. Nie len že web stranku vyhotovil nad moje očakavnaia - hodnotim dizajn ako moderny, odzrkadlujuci sucasnu dobu, ale - a to je pre mna dolezitejsie - velmi pozitivne hodnotim jeho ludsky pristup k celej veci. Napriek tomu, že sme sa nikdy osobne nevideli, nikdy sme v minulosti nespolupracovali, vybavil moju zalezitost naozaj s individualnym pristupom. Kedze som vo veciach IT uplny laik, pomohol mi vybavit a odkomunikovat aj veci, ktore s tvorbou web stranky ani priamo nesuviseli, za co ma odo mna jedno velke DAKUJEM. P. Kertesza jednoznacne odporucam."
PS: "Pán Kertesz, ešte raz velka vdaka za pomoc ;)"

Rimovska
www.sporitelnicky.sk
www.nsteel.eu
www.lawrim.sk"Pána Ing. Juraja Kertésza môžem len odporúčať, spravil mi webstránku presne na mieru, dodržal termíny, promptne reagoval na moje pokyny. Profesionál!"

Tibor Bubeník
www.bubiphoto.sk
 


"Firmu Grandiosoft ani p. Ing. Kertésza som nepoznal a ani nepoznám, takže sa môžem vyjadriť len k jeho práci. Potreboval som prerobiť od základu našu webovú stránku. Spolupráca prebehla na jednotku s hviezdičkou, na všetky moje požiadavky /možno niekedy aj trochu neodborné/ mi bolo odpovedané vždy kladne, s poznámkou, že všetko sa dá spraviť. Stránka spĺňa všetky moje predpoklady a som s ňou nadmieru spokojný."

Grman Štefan
konateľ
www.asanaddd.sk
 


"Chcel by som sa Vám poďakovať za vytvorenie našej webovej stránky. So spoluprácou som bol veľmi spokojný, stránka bola vytvorená podľa našich predstáv. Pomocou administračného rozhrania si sami vieme úplne jednoducho editovať obsah našej stránky, čo je pre našu spoločnosť veľmi dôležité. Odporúčam Vás aj iným klientom. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."

Lúč Jozef, Reficier JTL s.r.o
www.reficier.sk
 


"Už dlhšiu dobu som hľadal niekoho, kto by mi vedel urobiť webovú stránku s e-shopom takou formou, aby som sa do nej mohol kedykoľvek dostať, meniť a aktualizovať predajné výrobky. Jedného dňa sa mi ozval p. Ing. Kertész s ponukou. Nevedel som si predstaviť našu spoluprácu na diaľku, ale na moje prekvapenie všetko prebehlo rýchlo a hladko a s prácou p. Ing. Kertésza som veľmi spokojný, rovnako ako s administračným prostredím, ktoré je jednoduché a prehľadné. Výsledkom našej práce je nová, prehľadná ale hlavne účelná webstránka s e-shopom, za čo Vám veľmi pekne ďakujem a odporúčam ďalším klientom."

Ing. Pavol Andreánsky
www.andreanskysk.sk
 


"Ďakujem pán Ing. Kertész za spracovanie návrhu a vytvorenie novej web stránky. Odviedli ste profesionálnu prácu, čo sa týka dizajnu i technických záležitostí. Bola som so všetkým spokojná. Aj ja musím vyzdvihnút príjemnú komunikáciu, ochotu a priateľský prístup. Ešte raz vďaka."

Edita Nagyová, Svadobný salón Línia
www.salonlinia.sk
 


"Naša stránka je výborne spracovaná a  prehľadná, čo velmi vystihuje a spĺňa naše požiadavky. Chcem sa poďakovať za príjemnú komunikáciu, ochotu a výborný prístup k riešeniam a otázkam aj po odovzdaní stránky. Týmto by som sa chcel úprimne  poďakovať pánovi Ing. Kertészovi, za spustenie stránky ako aj rady na čo najlepšie využitie. Pána Kertésza odporúčam každému, kto potrebuje dokonalú a ľahko ovládatelnú web stránku."

Rastislav Droppa
Konateľ spoločností Play cafe group s.r.o. a Red points s.r.o

www.harleyshop.sk
www.bonsaisushi.sk
 "Ďakujem za profesionálny prístup, príjemnú komunikáciu, dodržanie dohodnutých termínov, vďaka čomu stránka bola vytvorená operatívne v krátkom čase. S prácou p. Ing. Kertésza sme spokojní, vrelo odporúčame aj iným klientom."

Ing. Milan Zakuťanský
konateľ
ZKM Group, s.r.o.
www.zkmgroup.sk
 "Veľmi pekne ďakujeme pánovi Ing. Kertészovi za rýchlu a perfektnú prácu v dobe, kedy nám priharalo z časových dôvodov. Nie každý webdesigner je vyzbrojený poctivou prácou a ochotou, ktorá svedčí o profesionalite vo svojom obore a my budeme ďalej odporúčať jeho prácu, ktorá nás milo prekvapila a je skutočne na špičkovej úrovni."

Tatjana Hoskova
www.argus-optika.sk
 "Ďakujem za skvelú spoluprácu, pracovné nasadenie a ústretovosť. Stránka bola vytvorená presne podľa dohodnutej špecifikácie a detaily sa ladili operatívne v krátkom čase. Administratívny systém určite dokáže uspokojiť aj náročného zákazníka."

Martin Köteleš
www.ckmax.sk
 "Ešte raz sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za výborné spracovanie návrhu a celkovú finálnu podobu našej web stránky Euroclinic a Life Med Clinic.
Sme spokojní, stránky sú profesionálne, praktické a účelné. Zaznamenali sme výrazný nárast pacientov. Ďakujem."


D. Krcho, Manager Euroclinic Trnava
www.euroclinic.sk
www.lmclinic.sk
 "Potrebovali sme modernizovať náš eshop (www.topski.sk - lyže, snowboard, ..) a urobiť silnú a efektívnu optimalizáciu pre vyhľadávače. S Vašou pomocou sa nám to podarilo. Prerábka a modernizácia stránky prebehla úspešne a rýchlo, s výsledkami optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) som taktiež maximálne spokojný. Urobila sa optimalizácia pre slová "lyže" a "snowboard" - v google sme teraz na popredných pozíciách, čo nám pomáha získať nových zákazníkov. Práca v administračnom rozhraní je úplne jednoduchá, sami si vieme editovať obsah celej stránky, pridávať produkty, atď. Ďakujem Vám za Vaše profesionálne služby."

Tomáš Drdák, TopSki sport s.r.o.
www.topski.sk
 "S prácou p. Ing. Kertésza na našej novej stránke sme boli maximálne spokojní, stránka vyzerá podľa našich predstáv, komunikácia s ním funguje bez problémov, môžeme ho odporúčať ďaľším klientom."

Conception s.r.o.
www.second-hand-textil.sk
 "Chcem sa Vám veľmi poďakovať za vytvorenie a spravovanie našej webstránky. Nesmierne si vážim vynikajúcu odbornú i estetickú úroveň Vami vytvorenej stránky. Vážim si vysoko profesionálny prístup k práci, komunikáciu s nami, ochotu, rýchlosť, kvalitu, spoľahlivosť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami."

Mgr. Blanka Horváthová
DREAMS ACADEMY, Galanta
www.dreamsacademy.sk
 "Naša stránka je odborne prevedená a pritom jednoduchá a prehľadná, čo dokonale spĺňa naše požiadavky. Vyzdvihujeme aj príjemnú komunikáciu, ochotu a priateľský prístup. Týmto by sme sa chceli úprimne veľmi pekne poďakovať pánovi Ing. Kerteszovi, za spustenie stránky a zároveň s čistým svedomím odporúčame aj ostatným!"

Janette Zemánková
HEATING PRO, s.r.o.
www.heatingpro.sk
 "Milý pán Kertész, s vdačnosťou a so spokojnosťou za Vašu ochotu, trpezlivosť, rady, nápady, flexibilitu a profesionálny prístup, Vás odporúčame všetkým, ktorí chcú mať jednoduchý a prehľadný administračný systém! "

team A.D.Line s.r.o.
www.britishoutlet.sk
 "Chcem sa Vám poďakovať za webovú stránku realitnej kancelárie Humanit a Vašu trpezlivosť pri jej tvorbe. Naša nová webstránka splnila moje očakávania."


Erik Racik, Realitná kancelárie Humanit, Hlohovec
www.humanit.sk"Spolupráca s pánom Ing.Kertészom prebehla na jednotku, oceňujem najmä flexibilitu a profesionálny prístup. Stránka konečne spĺňa naše predstavy, úpravy v administračnom rozhraní sú veľmi jednoduché a prehľadné, všetko funguje bez problémov, som maximálne spokojný. Vrelo odporúčam ."


Miroslav Pánis
www.mmshoes.sk
 "Chcela by som sa poďakovať Ing. Jurajovi Kertészovi za vyhotovenie našej www stránky ako aj za poskytnutie redakčného systému, ktorý mi uľahčil prácu pri dopĺňaní obsahu našej stránky. Zároveň by som chcela poďakovať aj za cenné rady pri tvorbe www stránky."

Ing. Ľubica Ološtiaková, MBA
www.maturitnestuzky.sk
 Každá firma, ktorá sa chce presadiť v silnom konkurenčnom boji na trhu, potrebuje mať kvalitne spracovanú web stránku. Nám sa to vďaka práce Ing.Kertésza podarilo.
Ďakujeme za odborne odvedenú prácu pri obnove našich web stránok a tvorbe e-shopov. Administračné rozhranie je spracované prehľadne, jednoducho sa v ňom pracuje, v čom vidím veľkú výhodu systému. So spoluprácou a profesionálnym prístupom som maximálne spokojný a vrelo odporúčam každému.

Ing. Ján Bartal, konateľ spoločnosti AQUAPOND s.r.o
www.bio-bazeny.sk
 „Chcel by som sa poďakovať pánovi Ing. Jurajovi Kertészovi za príjemnú a pohodovú  spoluprácu. S vytvorenou stránkou som veľmi spokojný. Práca v adiminstračnom rozhraní je pomerne jednoduchá aj pre mňa, ako PC laika a poskytuje veľa možností. Úprimne ďakujem za vytvorený projekt, profesionálny prístup, ústretovosť a rýchlosť pri práci.“

MUDr. Patrik Macák, Odontolog s.r.o.
www.zubnaprax.com
 


Výborná spolupráca a profesionalita pri tvorbe web stránky. Veľmi oceňujem najmä schopnosť flexibilne reagovať a zároveň primerane skorigovať predstavy klienta v súvislosti s dizajnom a následným efektívnym využívaním web stránky. Ako vysokú pridanú hodnotu vnímam formu prístupu, ktorá okrem zrealizovania zadania, následne umožní užívatelovi naučiť sa ďalej so stránkou samostatne pracovať a užívateľsky veľmi jednoduchý nástroj administrácie týchto zmien, ktorý je zrozumiteľný aj laikovi.
Ďakujem, rada Vás odporučim aj iným.

Ing. Jana Krajčovičová, Sieť s.r.o.
www.sietsro.sk
 „Dlho som uvažoval o tom, že je nutné zmodernizovať web stránku našej firmy a hlavne zaktualizovať všetky potrebné údaje. Na základe ponuky som oslovil pána Kertésza. Vzhľadom k tomu, že jeho cenová ponuka bola ďaleko najnižšia oproti ostatným, neveriacky som sa pustil do spolupráce. Pracovali sme spolu 6 týždňov intenzívne, vymieňali si maily, 3x sme si zatelefónovali. Pána Kertésza som v živote nevidel. Po ukončení našej spolupráce som maximálne spokojný s jeho komunikáciou, prácou, výtvorom a s našou novou web stránkou. Pánovi Kertészovi som sa opakovane poďakoval a zase mu ďakujem. Za minimálne náklady vytvoril to, čo som presne chcel. Vrele ho všetkým odporúčam.“

Doc. MUDr. Branislav Delej, PhD., MPH., Sportmed, s.r.o.
www.sportmed.sk
 „Ďakujem za peknú a kvalitnú robotu, stránka sa nám veľmi páči. Práca v administračnom rozhraní je jednoduchá, sytém je prehľadný a ponúka veľmi veľa možností. Môžem Vás každému len odporúčať, výborná spolupráca a profesionálny prístup.“

Štefan Šuvert - konateľ spoločnosti, RIA-Móda s.r.o.
www.ria-moda.sk
 „Nakoľko sme zmenili nášho pôvodného webdesignera, zároveň sme sa obávali výsledku novej spolupráce, po niekoľkých spoluprácach s Ing. Kertészom môzem tieto hodnotiť a potvrdiť ako našu vysokú spokojnosť s profesionálnym a individuálnym prístupom k zákazníkovi a jeho požiadavkám.
Taktiež môzem vyjadriť moju spokojnosť s dobrými konkurenčnými cenami.“


Andrej Rehák, konateľ hotela Sheyly´s*** Trnava
www.sheylys.sk
 www.tvba.sk je pomerne náročná stránka.  Denne na stránku pridávame 10-20 videi a rôznych článkov. Pracuje na nej niekoľko ľudí, pretože u nás si redaktori dopĺňajú svoje príspevky sami. Pre nás je dôležité administračné rozhranie prehľadné a nenáročné na obsluhu, pretože obsluha sa mení často.
Na spolupráci s autorom, Ing. Jurajom Kertészom si cením:
- takmer plne editovateľné administračné rozhranie
- ochota kedykoľvek prispôsobovať stránku naším potrebám
- možnosť meniť dizajn a usporiadanie stránky kedykoľvek
- možnosť kedykoľvek zavolať a konzultovať možnosti

Ing. Mária Urlandová
www.tvba.sk
 „Bol som spokojný s rýchlosťou komunikácie a promptným vybavením svojej požiadavky. “

Mgr. Norbert Uhnák, psychológ, psychoterapeut
www.psychologovi.sk
 „Spolupráca s pánom Kertészom bola veľmi dobrá. Boli sme maximálne spokojní s prístupom k zákazníkovi, s bezkonkurečnými cenami a kvalitou odovzdanej práce. Výsledkom našej spolupráce je perfektne fungujúca webstránka s dobrou pozíciou v google.
Ďakujeme Vám ešte raz.“

Roland Menyhárt,
www.mandm.sk
 "Chcem sa poďakovať touto formou  jednak za obrovskú dávku Vašej trpezlivosti pri spolupráci s nami a taktiež za dôsledný profesionálny a ľudský prístup. Musím konštatovať, že krátko po technickom vylepšení našej webstránky sme zaznamenali zvýšený záujem o naše svadobné šaty, ktorých kontakt bol získaný cez internet. Úprimne doporučujem a ešte raz vďaka."


Zdena Krivdová
www.twigi.sk
 „Dostali sme veľmi dobrú ponuku na modernizáciu webstránky našej spoločnosti. So spoluprácou sme boli maximálne spokojní, stránka bola vytvorená za minimálny čas a presne v takej forme ako sme si to predstavovali. Administrácia webstránky je veľmi jednoduchá, dobre sa v tom pracuje.
Ďakujem Vám za dobrú prácu, môžem Vás každému len odporučiť.“


Miroslav Lio,
www.lionel.sk

.Hore

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Blog - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Nastavenie súborov cookies
Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Radi by sme tiež využívali dobrovoľné cookies (non-essential), ktoré nám pomôžu zlepšiť fungovanie našej webovej stránky. Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas.
Ochrana osobných údajov  |  Informácie o cookies
Súhlasím Prispôsobiť Odmietnuť
<Naspäť
Podrobné nastavenie cookies
Súbory cookie používame na zabezpečenie základných funkcií stránky a na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Svoj súhlas pre každú kategóriu môžete kedykoľvek zmeniť.
<Nevyhnutné cookies
 
Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú najmä na uchovávanie Vašich produktov v košíku, zobrazovanie obľúbených výrobkov, nastavenie Vašich preferencií a nákupného procesu. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.
<Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu a počet návštev našej webovej stránky.
<Marketingové cookies
 
Marketingové cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na prispôsobenie zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli čo najzaujímavejšie.
Povoliť všetky Povoliť zvolené Odmietnuť
Uložiť Odmietnuť