1/45 >>

Zaujmite dizajnom na webe!

30.1.2018 11:05 | grandio-soft

Dizajn je na webe veľmi dôležitý. Predstavuje akýsi prvý kontakt so zákazníkom na webe, avšak môže mať až dve podoby. Prvou z nich je veľmi pozitívna asociácia s dizajnom, pričom máte chuť si web čítať ďalej, respektíve je pre Vás veľmi príjemný. Na druhej strane dizajn môže byť aj odpudzujúci, celkovo môže pôsobiť na Vás negatívnym dojmom a radšej z webu „utekáte“ preč, ako keby ste mali na webe zostať.

Zaujmite dizajnom na webe!Vytvoríme dizajn na mieru

Máte špeciálne požiadavky? Chcete vytvoriť dizajn, ktorý bude v súlade s Vašimi predstavami a s ktorým budete absolútne spokojní? Potom rozhodne siahnite po dizajne na mieru, pretože len s ním sa dokážete plne uspokojiť a len dizajn na mieru môže byť presne v súlade s Vašimi predstavami.

Dizajn na mieru znamená, že do celkového vizuálu sú zapracované všetky Vaše požiadavky. Vy si rozvrhnete web tak, ako to Vám plne vyhovuje a taktiež si zvolíte jeho farebnú kombináciu, umiestnenie jednotlivých prvkov, ako si zvolíte aj prvky samotné – teda funkcionalitu webu, ako takého. Tá je nemenej dôležitá , pričom tak dizajn ako aj funkcie by mali byť vyvážené a obom by ste mali klásť veľmi vysokú prioritu.

V Grandiosoft sa špecializujeme na web dizajn, pričom máme za sebou už stovky úspešných webov, ktoré boli vytvorené presne podľa požiadaviek našich klientov. Prezrite si naše portfólio vytvorených webov alebo nás môžete pokojne priamo osloviť s Vašou požiadavkou.

Prečo je dizajn tak nevyhnutný?

Dnes je konkurencia veľmi veľká, a to v každom segmente. Webové stránky sú nevyhnutné na to, aby ste dokázali osloviť potenciálnych zákazníkov aj v online svete, nielen tradičnými prostriedkami, ako ste boli možno zvyknutí. Ak sa rozhodnete pre web stránku alebo pre eshop, rozhodne to netreba podceniť a snažiť sa len vytvoriť „niečo“, čo v konečnom dôsledku nebude ani pekné, ani zaujímavé a nebude teda plniť svoj účel – získavať nových zákazníkov.

Dizajn prechádza každý rok obmenami, a čo bolo aktuálne niekoľko rokov dozadu, môže byť už teraz neaktuálne a pokojne sa môže stať, že aj práve kvôli nezvládnutému dizajnu a celkovej zlej funkcionalite stratíte ďalšieho a ďalšieho potenciálneho zákazníka.

Dizajn od Grandiosoft

V našej spoločnosti sa špecializujeme okrem iného aj na tvorbu web stránok a eshopov na mieru, do čoho patrí aj vytváranie dizajnu na mieru. Nezabúdajte, že dizajnom môžete upútať, ale aj odpudiť Vašich potenciálnych zákazníkov. Nechajte si preto poradiť a nechajte si vytvoriť dizajn, ktorý Vás bude reprezentovať a za ktorý sa nebudete musieť hanbiť aj pred ostatnými.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam