<<  155/206 >>

Internetový obchod pre firmu Andreánsky

Firma Andreánsky od roku 1990 sa zaoberá maloobchodnou a veľkoobchodnou činnosťou. Špecializovala sa na predaj bytového a hotelového textilu, kusového a metrového textilu. Predávajú napr. uteráky a osušky, posteľné prádla a prestieradlá, obrusy a utierky, paplóny a vankúše, deky a matracové chrániče. Ich kamenné predajne nájdete v Spišskej Novej Vsi a Huncovciach.

Vyjadrenie zákazníka:
"Už dlhšiu dobu som hľadal niekoho, kto by mi vedel urobiť webovú stránku s e-shopom takou formou, aby som sa do nej mohol kedykoľvek dostať, meniť a aktualizovať predajné výrobky. Jedného dňa sa mi ozval p. Ing. Kertész s ponukou. Nevedel som si predstaviť našu spoluprácu na diaľku, ale na moje prekvapenie všetko prebehlo rýchlo a hladko a s prácou p. Ing. Kertésza som veľmi spokojný, rovnako ako s administračným prostredím, ktoré je jednoduché a prehľadné. Výsledkom našej práce je nová, prehľadná ale hlavne účelná webstránka s e-shopom, za čo Vám veľmi pekne ďakujem a odporúčam ďalším klientom."

Webstránka: www.andreanskysk.sk
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam