<<  70/206 >>

Internetový obchod pre Top Ski šport, s.r.o.

Internetový obchod TopSki Šport - Vaše centrum zimného športu. Online predaj zjazdových a bežeckých lyží, lyžiarok, viazaní a palíc pre dámy, pánov aj deti. Obchod tiež predáva dámske, pánske a detské snowboardy, snowboardové oblečenie a topánky. V ponuke majú aj lyžiarske a snowboardové doplnky: prilby, rukavice, chrániče, okuliare, termo oblečenie, atď.

Vyjadrenie zákazníka:

"Potrebovali sme modernizovať náš eshop (www.topski.sk - lyže, snowboard, ..) a urobiť silnú a efektívnu optimalizáciu pre vyhľadávače. S Vašou pomocou sa nám to podarilo. Prerábka a modernizácia stránky prebehla úspešne a rýchlo, s výsledkami optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) som taktiež maximálne spokojný. Urobila sa optimalizácia pre slová "lyže" a "snowboard" - v google sme teraz na popredných pozíciách, čo nám pomáha získať nových zákazníkov. Práca v administračnom rozhraní je úplne jednoduchá, sami si vieme editovať obsah celej stránky, pridávať produkty, atď. Ďakujem Vám za Vaše profesionálne služby."

Webstránka: www.topski.sk

Responzívny dizajn stránky www.topski.sk

Responzívny dizajn stránky www.topski.sk

Ďalšie ukážky z webstránky
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam