<<  163/206 >>

Webová prezentácia pre Svadobný salón Línia

Svadobný salón Línia v Leviciach Vám pomôže a poradí vo výbere svadobných šiat, topánok, obleka a doplnkov pre nevestu a ženícha.

Salón ponúka najnovšie modely svadovných šiat svetoznámych značiek, k šatám samozrejme si môžete vybrať zo širokého sortimentu svadobných topánok a doplnkov, ako sú napr. závoje, vlasové ozdoby, náhrdelníky, náušnice, podväzkové pásy, pančuchy, mladomanželské podbradníky, ozdoby na autá, svadobné oznámenia a poháre.

Pre ženíchov majú pripravené prekrásne košele, kravaty a manžetové gombíky.

Vyjadrenie zákazníka:
"Ďakujem pán Ing. Kertész za spracovanie návrhu a vytvorenie novej web stránky. Odviedli ste profesionálnu prácu, čo sa týka dizajnu i technických záležitostí. Bola som so všetkým spokojná. Aj ja musím vyzdvihnút príjemnú komunikáciu, ochotu a priateľský prístup. Ešte raz vďaka."

Webstránka: www.salonlinia.sk


 

Oznámenia o svadbe Printia

Svadobné oznámenie alebo samotné pozvanie k svadobnému stolu dávajú snúbenci vedieť pomocou svadobného oznámenia. Tých je k dispozícií niekoľko desiatok a preto je samotný výber veľmi zložitý. V našej ponuke ich nájdete približne 200 kusov, pričom sa tu nachádzajú tie najelegantnejšie až po najjednoduchšie a zároveň aj tradičné oznámenia spolu s extravagantnejšími. Vybrať si niektoré z nich chce najmä dostatok času, ktorý tomu musíte venovať.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam