<<  103/206 >>

Webová prezentácia www.olej-eshop.sk

Motul-oil - Dnes je firma MOTUL nezávislou, 100% francúzskou firmou, ktorá sa výhradne špecializuje na oleje a mazivá. Dlhodobý vedecký výskum a štúdia syntézy vrátane potvrdenia  výsledkov v bežnej prevádzke aj závodnej praxi ukázali, že orientácia na syntetické oleja je v súčasnosti jedinou cestou pre budúcnosť mazania všetkých vozidiel, čo potvrdzuje skutočnosť, že firma MOTUL si už dlho udržiava vedúce miesto na trhu napr. vo vývoze syntetických olejov pre motocykle.

Vyjadrenie zákazníka:
"So spoločnosťou Grandiosoft s. r. o. spolupracujeme už viac ako rok. Naše požiadavky pri tvorbe dvoch zadaných webstránok – design a v prvom rade systém, v ktorom pracujeme – sa splnili nad naše očakávania. Systém je prehľadný a veľmi jednoduchý. Ďalej by sme sa chceli týmto poďakovať explicitne p. Ing. Kertészovi, ktorý je vždy ochotný poradiť a pomôcť a promptne vyrieši naše požiadavky. Pomer cena a služby, ktoré dostávame, je absolútne vyvážený a každému záujemcovi o e-shop spoločnosť Grandiosoft s. r. o. úprimne odporúčam."

Peter Kopáčik - Moto

Webstránka: www.olej-eshop.sk
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam