<<  45/45 

Ako vytvoriť eshop

11.10.2013 17:07 | grandiosoft

Ak sa popozeráte na internete, zistíte veľa možností, ako si vytvoriť eshop. Samozrejme, okrem iného máte možnosť si ho vytvoriť aj sám. Je to alternatíva skôr pre ľudí, ktorí majú radi ak premenia svoje nápady do praxe a majú pocit, že firma by to tak dobre nezvládla a aj pre ľudí, ktorí chcú eshop hneď bez čakania a nechcú vynakladať finančné prostriedky pre jeho tvorbu a spravovanie. Návodov ako na internetový obchod je na internete, v odborných časopisoch a novinách hneď niekoľko, avšak nie každý je taký, že si trúfa na podobné čosi. Pre tých sú tu ešte stále firmy, ktoré sa zaoberajú tvorbou webstránok a eshopov a nie je pre nich nič náročné, aby aj vám vytvorili webovú prezentáciu s možnosťou nákupu tovaru online. Dobrý nápad často krát nestačí a teda ak aj máte niečo s čím určite prerazíte vo svete, musíte to nejakým spôsobom predať a zviditeľniť. Nie je lepší nápad, ako dať to na internet, nech sa to šíri, hoci aj samo a nech to ľudia kupujú.

Ako vytvoriť eshopEshopy ľuďom veľmi zjednodušili život a často krát sa zamýšľame nad tým, ako sme mohli žiť bez nich pred trebárs desiatimi či dvadsiatimi rokmi, kedy bol ešte internet v plienkach a ten, kto vyhlasoval, že to bude novodobý fenomén bol umlčaný všetkými kritikmi z oblasti zdravia a psychológie. Ale späť k samotnému eshopu. Ako taký eshop vzniká? Na začiatku celého procesu je vizuálna podoba, približná, ktorá ukazuje zákazníkovi, ako by to mohlo vyzerať. Samozrejme ten nemusí byť hneď spokojný s tým a preto navrhuje isté zmeny, ktoré by chcel zapracovať do návrhu. Ten je hotový a môžete sa pustiť do IT fázy, ktorá trvá relatívne dosť dlho. Závisí to však predovšetkým od množstva produktov, ktoré zákazník chce predávať a samozrejme aj od požiadaviek nad rámec tých klasických. Každá stránka a aj eshop musí mať svoju doménu, existuje tu aj nejaký hosting a o všetky tieto veci sa postará firma, ktorá eshop vytvára. Vedzte, že k vášmu novému eshopu dostanete plný prístup a teda môžete vstúpiť do administračného rozhrania. To je podstatné pre všetkých tých, ktorí by sa chceli o svoj eshop starať sami, pre všetkých ostatných je zaujímavý fakt, že sa firma môže váš web aktualizovať pravidelne podľa vašich požiadaviek, dopĺňať informácie či vymazávať produkty a tak poskytuje servis po celú dobu používania.

Okrem toho, že budete mať vlastný eshop, ju môžete požiadať aj o zviditeľnenie vo vyhľadávačoch. To sa deje určitý čas, niekedy aj po celú dobu a tento proces má za cieľ zviditeľňovať váš eshop či web v očiach iných spotrebiteľov. Netreba pripomínať, že vďaka tomu príde a objedná si čoraz viac zákazníkov a to znamená vyššie príjmy pre vás. Nie je to rozhodne krok späť, ak by ste sa rozhodli pre eshop, ale určite tým podporíte vaše podnikanie. Dnes je to už nevyhnutnosťou, pokiaľ chce uspieť pred konkurenciou a ak chcete byť lídrom vo vašom odbore. Internetové obchody sa tešia neustále čoraz väčšej obľube a tento nárast bude podľa prognóz neustále narastať.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam