<<  18/45 >>

Dizajn web stránok

15.7.2014 11:25 | grandio-soft

Webové prezentácie majú za úlohu prezentovať firmu či jednotlivca, respektíve produkt či službu. Každá dobrá prezentácia, či už hovoríme o klasickej na plátne či takejto v online prostredí, musí mať dobrý dizajn, ktorý zaujme a návštevníka neodradí od prezerania si ďalších podstránok, respektíve počúvania prednášajúceho.

Od minulosti až po súčasnosť

Samotný dizajn webu prešiel už mnohými zmenami od začiatku tvorby web stránok. Pri samotnom úvode to bol dizajn veľmi jednoduchý a prostý, pričom viac ako na štýl sa dbalo na funkcionalitu. Bolo teda dôležité, aby web fungoval aspoň podľa predstáv, pričom na vzhľad sa neprikladal veľký dôraz. Ako však roky plynuli, postupne sa vytvárala skupina dizajnérov, ktorí začínali programovať samotný dizajn a jednotlivé prvky už boli umiestnené spolu s krajším pozadím či inými doplnkami na miestach, kde si to klient vyžadoval.

Dizajn na mieru u Grandiosoft

Dnes však už hovoríme o skutočne sofistikovaných riešeniach, čo sa týka samotnej tvorby dizajnu webových prezentácií. Tie dnes majú za úlohu predovšetkým zaujať, keďže funkčná stránka všetkých lepších webov je na približne rovnakej úrovni. Dizajnu sa venujeme aj my v Grandiosoft a web stránky vytvárame na mieru presne podľa Vašich predstáv. Práve klientove predstavy sú pre nás prioritou a snažíme sa dodržovať každý jeden detail, na ktorom klientovi záleží.

V dizajne sme za ten čas zažili a zažívame mnoho experimentov, a to zo strán iných firiem a iných webov. Na jednej strane je tu snaha upútať na Vašu webovú stránku, na strane druhej je to však user-friendly prostredie, ktoré je vhodné na ovládanie aj menej IT zdatným ľudom. Často teda badať pokusy jednotlivých webov zaujať viac tým, ako vyzerá a menší dôraz klásť na to, čo ponúka či aké sú funkcie, ktoré reálne môže návštevník na webe využiť.

U nás sa však snažíme skĺbiť tieto atribúty dohromady. Našou snahou je vždy vytvorenie pútavého webu, ktorý osloví návštevníka a bude mu príjemné na ňom vyhľadávať všetky informácie, ale tiež doplniť o funkciami, ktoré mu prinesú absolútny komfort pri jeho prehliadaní a budú využiteľné u všetkých návštevníkov, nielen úzkej skupiny.

Dizajn dokážeme vytvoriť na mieru s tým, že nám predložíte Váš návrh či nápad alebo sami Vám vytvoríme niekoľko návrhov, z ktorých nám jeden odsúhlasíte. Do detailu sa tak dá každý jeden prvok na stránke rozmiestniť a umiestniť, pričom v konečnom dôsledku má byť web realizovaná Vaša predstava o ňom. Dizajn netreba však za žiadnych okolností podceňovať a treba mu venovať dostatočnú pozornosť. Vždy je nutné sa o ňom rozhodnúť ešte pred samotnou tvorbou webu, ako až v procese vytvárania stránky. Aj keď pri vytváraní stránky vieme zakomponovať ešte Vaše prípadné požiadavky na vzhľad či funkcie, sú to skôr drobné zmeny. Snažíme sa však vždy výjsť v ústrety a držíme sa hesla: „Náš zákazník, náš pán.“Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam