<<  24/45 >>

Internet marketing

19.5.2014 22:02 | grandio-soft

internetovým marketingom prichádzame do styku dennodenne, pričom si často jeho silu ani príliš neuvedomujeme.

Marketing sa za posledné roky veľmi zmenil a od klasickej offline propagácie sa uberá skôr k online prostrediu, kde sú jeho možnosti takisto veľmi široké a rôznorodé. Väčšinu aktivít internetového marketingu vykonávame aj my, pričom sa snažíme o to, aby ste aj Vy s Vašou web stránkou či eshopom vynikali spomedzi Vašej konkurencie.

Medzi základné formy internetového marketingu zaraďujeme predovšetkým SEO optimalizáciu web stránky či eshopu, ale aj PPC reklamu. SEO optimalizácia je veľmi žiadaná aktivita, ktorá v dlhodobom meradle môže priniesť želané výsledky taktiež na veľmi dlhé obdobie. Optimalizovať web stránku či eshop však nie je až tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá a azda najdôležitejší je najmä začiatok, kedy sa menia a zlepšujú predovšetkým onpage faktory. PPC reklama či kampaň prináša okamžité výsledky, pričom sa dá veľmi presne zacieliť a taktiež aj merať. Je preto veľmi obľúbeným výberom, kedy sa vo veľkom návštevníci premieňajú aj na samotných zákazníkov.

Netreba však zabúdať ani na sociálne siete a propagáciu na nich. Sociálne siete sú dnešným fenoménom, pričom spájajú väčšinu pravidelných užívateľov internetu. Propagácia na nich je teda veľmi výhodným krokom, ak ste si našli cieľovú skupinu práve tu. Taktiež tu platí, že sa dá reklama veľmi dobre merať a celkovo býva kampaň na nich veľmi efektívna.

S našim vlastným administračným systémom Vám ponúkame aj možnosť odosielania pravidelného newslettera. Ten môže informovať Vašich zákazníkov či užívateľov, ktorí zadali svoju mailovú adresu do príslušného políčka, o novinkách firmy či o produktoch/službách, ktoré im chcete ponúknuť. Newsletter im príde do mailovej schránky a oni si tak môžu v pokoji preštudovať Vaše novinky. Je to výhodný a lacný spôsob, ako udržiavať vzťah s Vašimi zákazníkmi či budovať vzťah s potenciálnymi.

Väčšinou je internetový marketing zameraný priamo na vyhľadávač. V podstate je vyhľadávač miesto, odkiaľ sa k Vám dostane azda najviac návštevníkov, aj preto tu vládne „boj“ o to, ktorý web zaujme najviac a užívateľa osloví. Kým v prípade klasického offline marketingu sa miesto nedalo presne definovať, keďže jednotlivé jeho formy boli rozmiestnené všade tam, kde sa nachádzal väčší počet ľudí, v prípade online a internetového marketingu je to inak. Miesto je jasne vymedzené a to miesto je internet. I keď sa teda zdá, že jeden faktor je samozrejmý a jasne definovaný pre všetkých, aj tak je presadenie sa v online prostredí zložité. Vo firme Grandiosoft už niekoľko rokov usilovne pracujeme na tom, aby bola propagácia našich klientov na internete úspešná a aby sa z užívateľov postupne stávali zákazníci. Väčšinou to však chce dostatočnú dávku trpezlivosti, a to platí predovšetkým pri SEO optimalizácií. Na začiatku však vždy odporučíme najlepšie riešenie vo Vašej situácií, z ktorého budeme neskôr vychádzať a voliť prípadnú stratégiu, ktorá by viedla k úspešnej propagácií.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam