<<  25/45 >>

Webová stránka

14.5.2014 09:00 | grandio-soft

Web stránka, webová prezentácia alebo jednoducho web. Aj to sú všetko názvy, ktorými označujeme webovú stránku a ktoré, ak sa spomenú, aj laik vie, o čo presne ide.

Web stránky sú však skutočne rôzne. Krajšie, funkčné alebo aj esteticky nezvládnuté či nenadchýnajúce zastaranými funkciami a absenciou nových funkcií. Je to skutočne rôzne zvlášť, ak si zoberieme do úvahy počet domén, ktoré sa denne registrujú. Ako sa hovorí: „kto nie je na internete/online, ako keby neexistuje.“ Ak v minulosti firmy prerazili na trhu len vďaka offline reklame a tomu, že o nich známi hovorili ďalším známym a tým sa dostali do povedomia širšej verejnosti, dnes to už skutočne neplatí. Ak dnes firma či jednotlivec nemá web stránku, je len veľmi ťažké udržať sa na trhu a mať dostatok zákazníkov.

Pútava vs. všedná web stránka

Ako sme už uviedli, nie každá web stránka je rovnaká. Na to, aby spĺňala isté kritériá, musí byť neustále aktualizovaná a jej vzhľad musí „ísť s dobou.“ Inak množstvo užívateľov jej návšteva odradí a skôr sa zamerajú na Vašu konkurenciu, ako na takto vyzerajúcu web stránku. Vo firme Grandiosoft realizujeme tvorbu web stránok s tým, že nami vytvorené webové prezentácie sú veľmi pútavú už na pohľad a majú celý rad užitočných funkcií nielen pre samotných užívateľov, ale aj pre majiteľov web stránok. Tí majú, samozrejme, prístup do administrácie, pričom sa tak môžu sami starať o aktualizáciu obsahu a zmenu niektorých prvkov.

Web stránka by nemala pôsobiť na užívateľa odpudzujúco, mala by ho skôr zaujať a istým spôsobom ho prinútiť, aby na nej zostal a prešiel si všetky podstránky a nakoniec vykonal konverziu – určitý krok, ktorý chceme od neho – napríklad aby sa ozval a využil ponúkané služby či objednal si tovar cez objednávkový formulár a podobne. Konverzií je veľké množstvo, toto sú azda najžiadanejšie. Dizajn web stránky pritom môže byť presne podľa Vašich predstáv či Vašej predlohy. Stačí, aby ste nám ho popísali a budeme sa snažiť, aby web vyzeral presne v súlade s Vašimi očakávaniami. Počas celého procesu tvorby web stránky sa určite ešte vyskytnú menšie či väčšie detaily, ktoré by ste chceli zapracovať do dizajnu či funkčnosti. Budeme sa snažiť, aby aj tie boli zakomponované a aby výsledkom bola Vaša spokojnosť.

Funkcie – pre užívateľov aj pre administrátorov

Užívateľa dnes neohúrite len dizajnom stránky, ale aj jej funkčnosťou. Tá sa za posledné roky rapídne zmenila a všetky nadštandardné funkcie sú už dnes samozrejmosťou a nahradili ich celkom iné, modernejšie a dynamickejšie. Funkcie by mali uľahčovať každému užívateľovi prehliadanie Vašej stránky. Mal by sa pomocou nich dostať oveľa skôr k žiadaným informáciám alebo by mal mať pomocou funkcií nejaké ďalšie výhody. Funkcie však nie sú určené len pre užívateľov, ale aj pre Vás, samotných majiteľov stránok a administrátorov. Vám zasa poskytujú prehľad o užívateľoch, uľahčenie práce s aktualizovaním obsahu či mnohé iné užitočné vlastnosti. Pre získanie si nových či udržanie existujúcich zákazníkov sú web stránky nevyhnutnosťou. Neváhajte ani Vy a vyžiadajte si cenovú kalkuláciu.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam