<<  35/45 >>

Nakupovanie cez eshop

11.2.2014 12:27 | grandiosoft

Počas niekoľkých rokov sme si veľmi rýchlo zvykli na nákupy prostredníctvom eshopu. Je to rýchle, jednoduché a šetrí to čas aj peniaze. Internetové obchody sa tak stali pevnou súčasťou nášho života a veľmi radi ich využívame. Určite sú tu však ešte stále takí, ktorí cez eshop nevedia nakupovať a potrebovali by poradiť. Tu je zopár rád či skôr bodov, ktoré by ste mali dodržať, aby nákup bol bezpečný.

Začíname vyberaním eshopu

Ak máte rozmyslené, čo by ste chceli kúpiť, stačí sa pozrieť na internet. Vyhľadáte si daný tovar a vyhľadávač Vám zobrazí výsledky s eshopmi, kde sa nachádza. Teraz stačí, aby ste si zopár z nich otvorili a prezreli si ich ponuku. Alebo môžete využiť rôzne porovnávače cien, ktoré sa veľmi rýchlo u nás udomácnili a ktoré Vám poskytujú veľmi dôležitú službu – porovnávajú ceny konkrétneho produktu vo všetkých eshopoch, ktoré sú v porovnávači zaregistrované. A môžete si byť takmer istý, že sú tam všetky eshopy, pretože porovnávače využíva drvivá väčšina kupujúcich ľudí na internete. Tak si môžete prezrieť, v akom obchode koľko produkt stojí a taktiež, či je na sklade, aká je jeho dostupnosť a prípadne aj koľko stojí doprava po celom území Slovenska. Avšak obsahuje aj jednu veľmi dôležitú funkciu. Ohodnotenie obchodu. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý eshop je pre Vás lepší, ktorý je bezpečnejší a s ktorým sú ľudia spokojní, potom sa môžete rozhodnúť práve podľa týchto parametrov. Ak má obchod najvyšší počet hviezdičiek, ktoré mu pridalo niekoľko tisíc ľudí, potom je vysoko pravdepodobné, že eshop je skutočne spoľahlivý a tovar dodá v dobrej kvalite.

Registrácia

Ak ste sa rozhodli, ktorému eshopu budete dôverovať a u ktorého nakúpite svoj tovar, potom prejdite do jeho ponuky a objednajte si ho. Niektoré internetové obchody vyžadujú registráciu na to, aby ste si mohli niečo kúpiť. Často je to podmienka, ktorú musíte splniť. Ešte stále sú však obchody, kde registrácia nie je nutná a kedy stačí vypísať obligátne údaje. Pri samotných údajoch sa na chvíľku zastavíme. Ak sa zaregistrujete, potom sa Vám tieto údaje pri ďalších nákupoch v danom eshope vypíšu sami. To znamená, že ušetríte čas a často aj dostanete za registráciu nejakú zľavu. Môžete tak kúpiť tovary za lacnejšie sumy, ako ostatní, neregistrovaní užívatelia. Ak vyplníte všetky potrebné údaje, treba požiadavku odoslať. O pár minút dostanete automaticky vygenerovaný mail, v ktorom je aj objednávka. Taktiež dostanete aj faktúru, či už mailom, alebo fyzicky pri preberaní tovaru.

V Grandiosoft tvoríme internetové obchody podľa Vašich predstáv. Snažíme sa o čo najlepšie splnenie Vašich požiadaviek, pričom dôraz kladieme na detail. Spokojní sme vtedy, ak je spokojní náš zákazník. Nechajte si poradiť u nás, aké máte možnosti pri výstavbe eshopu, pri jeho redizajne či administrácií. Veľmi radi s Vami prekonzultujeme Vaše možnosti.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam