<<  34/45 >>

Vytvorenie web stránky

18.2.2014 08:34 | grandiosoft

Vytvorenie každej webovej stránky a webovej prezentácie má svoje pravidlá a musí sa dodržovať aj istý postup. Ak je postup dodržaný, potom zväčša prichádza spokojnosť zákazníka. A práve spokojnosť nášho zákazníka je našim cieľom, ktorý sa neustále snažíme napĺňať.

Aký je však samotný postup?

  1. Najdôležitejšie je poznanie predstáv samotného klienta. Táto predstava je aj u nás, v Grandiosoft, smerodajná a snažíme sa ju dodržovať do každého detailu. Je veľmi dôležité, aby klient uviedol všetky svoje požiadavky. Ideálne je, ak do detailu popíše všetko, čo by mala web stránka obsahovať a každú maličkosť nezamlčí. Samozrejme, aj počas fázy tvorby web stránky sa dá čo-to pomeniť, avšak základná koncepcia by mala zostať rovnaká. Nie je však problém aj pri vývoji webu upraviť niektoré objekty tak, aby sa zhodovali s Vašou predstavou. My sme trpezliví a chceme dosiahnuť, aby ste boli s výsledkom spokojní. Pre nás je prvoradý práve náš zákazník.
     
  2. V druhej fáze už začíname pracovať na samotnom budovaní web stránky, i keď zatiaľ len v obrázkovej či inej podobe, ktorá Vám priblíži výzor stránky. Vzhľad a dizajn sú veľmi dôležité a majú upútať návštevníka. Preto je dobré, ak vzhľad odsúhlasíte a budete s ním stotožnený. Tu máte na výber niekoľko alternatív, pričom najlepšia voľba je často krát dizajn na mieru, ktorý Vám dáme na schválenie alebo dizajn podľa Vás, ktorý nám dodáte v nejakej ilustračnej podobe. V prípade dizajnu na mieru zohľadňuje Vašu Corporate Identity a celkový sektor, v ktorom podnikáte, pri dizajne podľa Vášho návrhu sa snažíme čo najdetailnejšie vytvoriť všetky objekty na stránke. Taktiež však máte možnosť vybrať si spomedzi niekoľko desiatok či stoviek šablón.
     
  3. V tretej fáze už realizujeme web presne taký, aký ste ho odsúhlasili v návrhoch. Poznáme už Vašu predstavu o vzhľade a taktiež vieme aj koncepciu celej web stránky. Môže to trvať niekoľko dní, kým Vám dokážeme predostrieť finálnu podobu celej webovej prezentácie. Počas tejto tvorby je ešte stále možné doplniť Vaše ďalšie požiadavky či už na vzhľad, ale aj na samotné funkcie. To pomáha k tomu, aby ste boli v konečnom dôsledku spokojní.
     
  4. V poslednej fáze prichádza na rad odovzdanie projektu. Celá web stránka je hotová a je vytvorená podľa Vašich predstáv. Všetky funkcie sú otestované a fungujú správne. Vami požadované moduly sú zakomponované v administračnom systéme a sú pripravené na použitie. Teraz Vám odovzdávame aj prihlasovacie údaje do administračného systému, v ktorom si môžete web stránku spravovať aj sami, ale to ponechať na nás. CMS môžete naplno využívať, taktiež aj dáta a štatistiky o Vašich návštevníkoch. Všetko máte pod kontrolou a web je pripravení na prvé návštevy.

 

Je dôležité, aby ste boli spokojní a všetky funkcie a objekty na stránke boli v súlade s Vašimi predstavami.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam