<<  33/45 >>

Založenie eshopu

7.3.2014 10:21 | grandiosoft

Internetový obchod je v rozkvete. V dnešnej dobe každý obchod, ktorý chce zaujať svojich návštevníkov, musí pôsobiť aj na internete a byť tak istým spôsobom online. Vždy by ste mali byť svojim zákazníkom na blízku a práve reálnu diaľku medzi Vašim zákazníkom či potencionálnym návštevníkom a kamenným obchodom prekonáva internet. Nechajte si aj Vy vytvoriť internetový obchod, ktorý zaujme a ktorý sa postará o to, že si zákazníci u Vás vždy radi nakúpia. Tvorba eshopu nie je príliš zdĺhavá záležitosť, je to otázka niekoľko dní či týždňov, avšak v konečnom dôsledku Vám prináša ďalších zákazníkov, ktorí Vám vytvárajú zisk. V tom článku sa bližšie dozviete, ako prebieha proces tvorby internetového obchodu u nás, v Grandiosoft.

 1. Spoznanie predstavy klienta a dohodnutie detailov eshopu
  Prvá fáza je azda najdôležitejšou zo všetkých. Treba dôkladne spoznať predstavu klienta. Vy, ako náš potencionálny zákazník, ktorý chce v Grandiosoft vytvoriť internetový obchod, musí poznať všetky svoje predstavy a želania vedieť dobre vysvetliť a oboznámiť nás. Vždy sa snažíme čo najpresnejšie zachytiť aj detaily, ktoré sú rozhodujúce. Ak je zlá interpretácia, konečný výsledok nemôže byť dobrý a Vy s ním nebudete spokojní. Aj preto je nutné venovať pozornosť tejto fáze, ktorá ovplyvňuje všetky ostatné.

 2. Realizácia návrhov
  V tejto fáze sa zameriavame na realizáciu nárhov, ktoré sa týkajú vzhľadu a dizajnu internetového obchodu. Ak ste si u nás nechali vytvoriť dizajn na mieru respektíve ste nám dali Vašu predstavu o dizajne, podľa ktorej máme dizajn vytvoriť, v tejto chvíli Vám ju prezentujeme. Všetky detaily a nezrovnalosti s Vami preberieme a budeme sa snažiť ich zmeniť natoľko, aby ste boli spokojní. Samozrejme, aj tu existujú šablóny, na ktorých môže Váš internetový obchod fungovať. Šablóna je už predpripravený dizajn, ktorý niekto vytvoril. Môžete si vybrať z desiatok alebo stoviek šablón, ktoré sú k dispozícií.
   
 3. Tvorba internetového obchodu
  V tretej fáze sa už naplno venujeme samotnej tvorbe internetového obchodu a teda všetky plány a skice dostávajú reálne kontúry. Určite nezabúdame na žiaden detail, ktorý bol pri stretnutiach povedaný. Budujeme nielen dizajn, ale aj funkcie a ostatné vlastnosti eshopu. Internetový obchod by mal v každej situácií fungovať natoľko, aby práve jeho nefunkčnosť nebola pre návštevníka odrádzajúca. Preto je dôležité, aby všetko správne fungovalo tak, ako má. Pred finálnou podobou môžete ešte nazrieť na to, ako eshop bude vyzerať a či ste skutočne spokojní s tým, aký bude predpokladaný výsledok. Menšie detaily sa dajú realizovať aj počas tejto tvorby či tejto fázy, avšak je dôležitá, aby sa celková koncepcia nezmenila.
   
 4. Odovzdanie internetového obchodu
  Internetový obchod je už vo Vašich rukách. Dostali ste meno a heslo, ktoré slúžia na administráciu eshopu, čo budete využívať skoro denne. Ak by ste chceli, môžete spravovanie prevziať my. Všetky funkcie otestujeme a ukážeme Vám, čo eshop „dokáže“.
   

V tejto chvíli máte už eshop plne pod kontrolou a Vaši návštevníci sa môžu premieňať na Vašich zákazníkov.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam