<<  15/45 >>

Redakčný systém

25.8.2014 19:26 | grandio-soft

Redakčný systém používa už väčšina správcov webových stránok. Väčšinou má veľmi príjemné rozhranie, na ktorom vždy nájdete všetko, čo potrebujete a veľmi promptne tak meníte obsah celého webu, čo je v podstate účelom samotného CMS.

Čo je redakčný systém?

Redakčný systém by sme mohli charakterizovať ako systém na správu obsahu webu. Je určený jednak pre klasické webové prezentácie, ako aj pre eshopy. Nie každý systém sa dá použiť pre oba tieto prípady, aj keď existuje množstvo z nich, ktoré buď pridaním niektorých modulov alebo drobnou obmenou dokážu fungovať aj v spojení s webovou prezentáciou aj s internetovým obchodom. Takýto administračný systém sme vyvinuli aj my, v Grandiosoft a dostanete ho ku každej nami vytvorenej webovej stránke či ku každému eshopu.

Poďme však späť k samotnej úlohe redakčného systému. Spravovať obsah v minulosti na webe a neustále ho aktualizovať bol relatívne problém až do momentu, kedy sa redakčné systémy začali šíriť veľkou rýchlosťou. Väčšina CMS bola zdarma, respektíve dali sa voľne využívať pri spravovaní webov a tak sa množstvo ľudí začalo učiť aktualizovať obsah na webe pomerne často a pridávať doň neustále nové informácie. Do redakčného systému si môžete inštalovať štandardne aj niekoľko desiatok či stoviek pluginov, ktoré v prípade free systémov vytvárajú samotní nadšenci či komunita spojená s týmto redakčným systémom. Veľkosť komunity svedčí o tom, ako veľmi je obľúbený redakčný systém a taktiež aj o jeho podpore, ak by ste mali niekedy s niektorou jeho funkciou problém. Pluginy či moduly, ktoré sa dajú doň inštalovať, rozširujú jeho funkcie a slúžia tak pre samotných správcov webu, aby mali napríklad lepšie štatistiky o návštevníkoch alebo pre samotných návštevníkov, ktorým je uľahčené surfovanie na danom webe či nákup na danom eshope.

Prečo máme vlastný CMS?

Určite ste už vyššie postrehli, že máme vlastný administračný systém, ktorým sa spravujú naše web stránky a eshopy. Výhoda vlastného administračného systému je nesporná. Vytvárame a vytvorili sme k nemu už niekoľko modulov, ktoré Vám uľahčujú prácu s webom ako aj poskytujú nové funkcie pre návštevníkov. Takéto moduly nemôže vytvárať nikto iný ako my, čím vzniká jednoznačná výhoda pre nás oproti free verziám CMS. Všetky Vaše požiadavky na funkcionalitu Vám dokážeme uspokojiť našimi modulmi, ktoré bez problémov fungujú a poskytujú Vám aj Vašim návštevníkom nevídané možnosti.

Náš vlastný administračný systém sa veľmi ľahko a intuitívne ovláda. Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne znalosti, aby ste s ním mohli meniť obsah na web stránke či na eshope. Je jednoduchý, avšak dokonale splní Vaše požiadavky a nároky. Vyvíjali sme ho niekoľko rokov a ešte stále pracujeme na ďalších a ďalších moduloch, ktoré Vám budú k dispozícií. Veríme, že si aj Vy veľmi rýchlo obľúbite tento náš systém a budete si môcť spravovať web sami alebo poveríte tým napríklad aj nás.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam