<<  6/45 >>

Takto vzniká webová stránka

24.11.2014 11:10 | grandio-soft

Web stránka alebo webová prezentácia je rozhodne dnes nutnosťou, ktorú musíte mať, aby ste zaujali ďalších potenciálnych zákazníkov, ktorí využijú Vaše služby. Webová prezentácia je rozhodne tým „lepším“ označením, keďže na web stránke prezentujete niečo – Vašu tvorbu, Vaše aktivity, firmu, skúsenosti a celkovo oblasť, v ktorej podnikáte alebo činnosti, ktoré vykonávate.

Na začiatku je dizajn a funkcie

Ak sa rozhodujete o webovej stránke, určite je nutné uvažovať nad celkovým dizajnom, do ktorého chcete ladiť web. Design – predovšetkým jednotlivé farby, línie a ostatné viditeľné časti webu by mali ladiť s korporátnymi farbami, teda s farbami Vašej spoločnosti. Či už strohé alebo oblé hrany jednotlivých objektov zasa vyjadrujú akési vlastnosti Vašej spoločnosti alebo Vás, čím môžete dať najavo jednoduchosť alebo prepracovanosť. Nie je to teda tak, že každý web musí vyzerať zákonite rovnako. Nemusí. Aj my v Grandiosoft sa snažíme, aby weby boli nielen po vzhľadovej stránke iné, krajšie a aby naplnili predovšetkým požiadavky našich zákazníkov. Vy však musíte myslieť aj na návštevníkov, ktorí prídu k Vám na web stránku. Nie vždy sú úplne zdatní a nie vždy vedia, kde nájdu potrebné informácie, ktoré hľadajú. Aj preto väčšina dôležitých informácií musí byť napríklad na miestach, na ktoré sú zvyknutí – kontakt na pravej strane menu na poslednom mieste alebo sekcia o nás na prvých priečkach v menu. Jednoducho sú určité zvyklosti, ktoré sa neoplatí meniť len kvôli tomu, že chcete byť iní. Niekedy je to na škodu veci a celkovo tým môže klesnúť aj miera Vašich konverzií na webe, ak by ste niečo také urobili.

Rozhodnutie o funkciách je taktiež relatívne dôležité, aj keď pri web stránkach ich nie je až toľko veľa. Samozrejme, existuje množstvo funkcií aj tu, ale nie sú až tak dôležité. Pre firmy, ktoré pracujú vyslovene v kreatívnom priemysle a ich úlohou je web stránkou zaujať, sú ďalšie a ďalšie funkcie navyše nevyhnutné k tomu. Pre väčšinu firiem, ktoré pôsobia na slovenskom trhu, má stránka len informačný charakter a preto sa skôr dbá na použiteľnosť webu a taktiež aj jeho jednoduchosť, aby na webe každý našiel relatívne rýchlo všetko to, čo hľadá.

Dizajn a funkcie Vám dokážeme v Grandiosoft vytvoriť na mieru. Na základe našich doterajších skúseností a našich prác Vám vieme ukázať niektoré funkcie, respektíve Vám opísať ich potrebnosť či nepotrebnosť práve pre Vás. Pracujeme už dlhé roky na tom, aby naše webové stránky boli použiteľné a aby naši zákazníci boli po každý raz spokojní a dostali presne to, čo požadovali. V konečnom dôsledku o všetkom rozhodujú návštevníci, pre ktorých web tvoríte a ktorí sa majú stať Vašimi zákazníkmi. To však často ukáže len čas alebo skúsenosti firmy tvoriacej webové prezentácie.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam