<<  39/45 >>

Tvorba internetových obchodov s administračným systémom

11.11.2013 13:02 | grandiosoft

Tvorba internetových obchodov s administračným systémomO váš eshop sa už nemusí starať výhradne iba firma, ktorá vám ho vytvorila, administráciu môžete vykonávať aj vy sami. Samozrejme, firma vám musí poskytnúť prihlasovacie údaje do administračného systému respektíve rozhrania. My vám ponúkame náš vlastný administračný systém, ktorý sme vytvorili. Uľahčuje prácu s internetovým obchodom a jeho využitie uplatníte vždy, ak by ste chceli doplniť informácie, ak by ste chceli doplniť či zmazať výrobky, ak by ste čokoľvek chceli zmeniť, doplniť, vymazať. Rozhodne sa nemusíte obávať toho, že sú nutné nejaké znalosti z IT. Určite nie. Náš administračný systém vyžaduje naozaj minimálne počítačové znalosti a tak je vhodný aj pre absolútnych laikov, ktorí si chcú svoj eshop spravovať sami. Má to viaceré výhody, ak by ste do toho nezapájali externú firmu. Okrem toho, že ušetríte na nákladoch, môžete si web a eshop spravovať podľa svojich predstáv. V našej firme sa snažíme uspokojiť všetky vaše predstavy. Sme jednou z mála spoločností, ktoré stavajú eshop a weby na vlastnom administračnom systéme.

Okrem toho, že eshop vytvárame podľa vašich predstáv s našim administračným systémom, vieme vám ponúknuť aj viaceré doplnkové služby, ktoré rozhodne nie sú druhoradé a ktoré sa oplatí objednať. SEO optimalizácia je hádam najdôležitejšia z nich a to najmä pre váš biznis. V dnešnej dobe je totiž problém zaujať a byť na výslní pred ostatnými konkuretmi a preto by ste sa mali snažiť odlíšiť alebo viac zaujať svojich zákazníkov. Tí k vám veľmi často prichádzajú vďaka vyhľadávačom, do ktorých vložia kľúčové slová. Len malá skupinka ľudí si napíše priamo vašu adresu a to aj v prípade, že o nej už počula alebo ju zopár krát navštívila. Nie je teda zlé, ak by ste sa na dané kľúčové slová objavovali v čo najlepších pozíciách. SEO je veľmi dôležité a preto by ste nemali zabúdať na to, že len vytvorenie eshopu nestačí a že zákazníkov musíte aj zaujať. Samozrejme, našou prácou je vytvorenie skutočne kvalitného eshopu, ktorý bude mať veľmi dobre vytvorené a vyplnené on-page faktory, ktoré vám neskôr k samotnému umiestneniu vo fulltextovom vyhľadávači veľmi pomôžu. Avšak potrebujete aj off-page faktory, o ktoré sa takisto vieme postarať a vďaka ktorým sa bude neustále posúvať vyššie.

Administračný systém, ktorý sme vyvinuli počas niekoľkých rokov, je veľmi užitočný nástroj na spravovanie webu. Ak uvažujete o tom, že si necháte eshop vytvoriť, skúste to u nás. Skutočne minimálne znalosti z IT oblasti vám budú postačovať na to, aby ste sa vedeli orientovať aj na webe či eshope a aby ste si dokázali zmeniť, vymazať či doplniť nejaké informácie či produkty. Nie je na zahodenie byť neustále aktuálny a „in“. K tomu vám rozhodne nami poskytovaný administračný systém dopomôže, pretože práca s ním je naozaj jednoduchá. V prípade akýchkoľvek otázok vám s radosťou odpovedáme aj po tom, čo sme vám eshop odovzdali a vy ho už naplno využívate.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam