<<  40/45 >>

Vytvorenie web stránky

6.11.2013 10:24 | grandiosoft

Vytvorenie web stránkyVďaka webstránke dokážete prilákať ešte viac zákazníkov do vašej firmy či organizácie. To je jednoducho fakt a musíte sa zmieriť s tým, že čoraz viac zákazníkov vyhľadáva svoju obľúbenú alebo akúkoľvek firmu prostredníctvom internetu. Ak tam nie je, vyberie si inú. Ak tam je, hľadá na nej informácie, ktoré chcel a pokiaľ ich nájde, je spokojný a buď vás bude kontaktovať alebo si tovar či službu objedná. To sú typy konverzií, ktoré od nich eventuálne vy, ako majiteľ webu požadujete.

Nie je to tak jednoduché, aby spravili niečo na vašej stránky vaši potencionálni zákazníci. K tomu, aby došlo ku konečnej konverzií je potrebné mať podľa nich viacero vecí. Áno, podľa zákazníkov, pretože často nezáleží na tom, čo si myslíte vy ale vaši zákazníci, pretože tí vám prinesú zisk. Ako prvé, musíte mať webstránku. Samozrejme, je to najzákladnejšia vec a bez nej sa ďalej nepohnete. Web si viete vytvoriť sami, pomocou niekoho známeho alebo pomocou firmy, ktorá sa tomu venuje už niekoľko rokov, tak, ako aj my. Vždy je lepšie nechať veci, do ktorých sa nerozumiete, na profesionálov. V našej firme sa vždy snažíme vyjsť v ústrety vo všetkých vašich prianiach a želaniach, čo sa týka rozloženia webu, použitia motívov, výber farieb a tak ďalej. Ak by ste nemali jasnú predstavu o tom, čo by ste na webe chceli, vytvoríme pre vás návrh webovej prezentácie. Ak by ste mali akékoľvek pripomienky a vylepšenia, v prípravnej fáze sa dajú veľmi ľahko zakomponovať do riešenia webu. Vždy sa snažíme o vašu spokojnosť avšak vždy vám vieme niektoré prvky odporučiť alebo naopak, vás presvedčiť o ich nevýhodnosti a nevhodnosti. Ak ste len pasívny majiteľ webstránky a príliš sa nezaujímate o celkové rozloženie a vizuál webu, potom stačí, ak by ste si vybrali doménu a názov webu.

Na založenie web stránky potrebujete doménu a hosting. Obe niečo stoja a zatiaľ čo doména sa kupuje na obdobie jedného roka, hosting si môžete zakúpiť respektíve prenajať aj na mesiac. Vždy sa však zakúpenie respektíve prenajatie necháva na firmu, ktorá vám web vytvorí. K tomu, aby sme vám mohli vytvoriť webovú prezentáciu často požadujeme aj nejaké materiály ako sú obrázky či copy texty, ktoré sa umiestnia na web. Podľa nich sa dotvára web stránka a dokážeme všetky prvky zosúladiť. Nemyslite si, že sa vám ozveme až za určitý čas s tým, že váš web funguje a takto vyzerá. Snažíme sa postupne ukázať jednotlivé závažnejšie kroky, najmä vizuálne tak, aby klient mal predstavu o tom, ako to bude vyzerať. Určite je to takto lepšie, keďže nebudete prekvapený z finálnej podoby a čo je hlavné, nebudete sklamaný, pretože postupne budete vidieť, ako to bude vyzerať.

Spokojnosť klienta je u nás na prvom mieste. Svedčia o tom aj referencie, ktoré nám naši spokojní zákazníci napísali. Určite to poteší a zaväzuje aj naďalej, aby sme nepoľavili ale naopak, aby sme neustále vykonávali kvalitnú prácu a vytvárali kvalitné webové prezentácie.


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam