<<  10/45 >>

Optimalizácia

16.10.2014 11:02 | grandio-soft

Často skloňované slovo posledných rokov je slovo optimalizácia. Väčšinou sa zvykne používať aj so slovom SEO, pričom táto služba patrí po tvorbe eshopov a web stránok k tým najvyhľadávanejším, čo sa online marketingu a celkovo online propagácie týka.

Čo to optimalizovanie znamená?

Ak hovoríme o optimalizácii, skoro vždy máme na mysli napravenie chýb a vykonanie takých krokov a postupov, aby sme dosiahli odstránenie všetkých faktorov, ktoré negatívne ovplyvňujú optimalizovaný objekt. Väčšinou sa toto slovo spája s niečím, čo je už vytvorené a treba to prerobiť alebo vykonať na tom úpravy tak, aby sa odstránili všetky chyby. V našom prípade optimalizáciu aplikujeme na web stránky a eshopy, kde docielime web bez technických chýb a postupom času ho bude vidieť aj na popredných priečkach na vyhľadávané slová a frázy, ktoré súvisia s obsahovým zameraním webu.

SEO optimalizácia web stránok

Firma Grandiosoft sa zaoberá optimalizáciou už existujúcich, ale aj nových web stránok. Takéto nové web stránky dokážeme vytvoriť aj my, pričom sa v budúcnosti môžeme starať o ich optimalizáciu. Optimalizujeme ich na niektoré kľúčové slová a frázy, ktoré súvisia s ich obsahom. Je veľmi dôležité už na začiatku venovať dostatok pozornosti práve výberu týchto slov a fráz, ktoré dokážu ovplyvniť celý úspech či neúspech optimalizácie. Tú by sme aj v prípade web stránok mohli rozdeliť na optimalizáciu s on-page faktormi a na optimalizáciu off-page. Začína sa skoro vždy on-page faktormi, ktoré musia byť v poriadku na to, aby sa pokračovalo off-page. Medzi tieto faktory zaraďujeme okrem meta údajov aj kvalitný obsah, ktorý často potrebuje úpravy alebo doplnenie. Optimalizácia priamo na stránke je nevyhnutná k tomu, aby sa web zobrazoval na popredných priečkach v organických výsledkoch vo vyhľadávači.

SEO optimalizácia eshopov

Optimalizácia eshopov prebieha podobným spôsobom. Dbá sa predovšetkým na on-page faktory a taktiež aj na off-page. Dôležité sú najmä popisy výrobkov a kategórií, ako aj správne pomenovanie všetkých produktov, ktoré sú na eshope. Samozrejme, faktorov je viac ako dosť a všetky ich pri optimalizáci zohľadňujeme. Je veľmi dôležité, aby bol eshop v poriadku, čo sa on-page týka a až po tom sa pokračuje k off-page optimalizácii, ktorá zahŕňa najmä tvorbu kvalitných spätných odkazov.

Prečo od nás?

Firma Grandiosoft sa venuje optimalizácii už niekoľko rokov a za ten čas sme vybudovali pre mnohé web stránky a eshopy skvelé pozície v organických výsledkoch na vybrané kľúčové slová a frázy. Máme skúsenosti a znalosti, ktorými dostaneme aj Váš web vyššie v organických výsledkoch. Dohodnite si s nami konzultáciu o Vašom webe, o možnostiach, ktoré sa dajú využiť v prospech propagácie webu a v konečnom dôsledku v prospech vyššieho zisku. Prezrite si naše portfólio služieb či klientov a presvedčte sa sami o tom, že Grandiosoft je tá správna voľba pre Vaše podnikanie!Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam