<<  33/178 >>

www.obchod-oblecenie.sk

Webová stránka www.obchod-oblecenie.sk : E-shop ponúkajúci kvalitné dámske oblečenie a doplnky. Ponúka tovar ako napríklad: Dámske šaty, nohavice, tričká, topy, svetre, legíny, plavky, bundy a mikiny.

Webstránka: www.obchod-oblecenie.sk

Objednané služby

Tvorba eshopov
Responsive design

Vyjadrenie zákazníka:

"Výber spoločnosti, ktorá nám bude robiť novú webstránku s online shopom, som zobrala naozaj vážne, pretože som mala s predchádzajúcim dodávateľom veľmi zlé skúsenosti. Keď som na internete našla firmu Grandiosoft, dala som si tú námahu a rozoslala asi 15 mailov na firmy, ktoré Grandiosoft udávala ako svoje referencie. Pýtala som sa na ich skúsenosti. Všetky reakcie boli pozitívne, takže som usúdila, že to bude tá správna voľba. To sa aj potvrdilo a doteraz som so spoluprácou s p.Kertészom veľmi spokojná. Najviac oceňujem ochotu a snahu vyriešiť každú požiadavku, milý a aktívny prístup a vedomie, že mám niekoho, kto vždy pomôže, keď to potrebujem. "

Dana Trebuľová
www.obchod-oblecenie.sk

Responzívny dizajn stránky www.obchod-oblecenie.sk

responzívny dizajn stránky obchod-oblecenie

Ďalšie ukážky z web stránkyZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM