Design eshopu

Veľmi dôležitou súčasťou každej stránky alebo každého eshopu je jeho dizajn. Mohli by sme povedať, že vzhľad je rozhodne prvá vec, ktorú zákazník uvidí a skôr, ako si vôbec niečo u Vás objedná, vytvorí si nejaký názor o farbách a štýle, ktorý je v obchode použitý. Ak sú farby príjemné, určite sa bude pri nakupovaní cítiť lepšie. Tak, ako sa dá aj klasický obchod vylepšovať napríklad spomínanými farbami či dobou hudbou pri nakupovaní, dá sa vylepšovať aj jeho internetová verzia. Ak už máte klasický obchod a uvažujete nad eshopom, potom je určite vhodné ich oba prepojiť, minimálne po vizuálnej stránke. Zákazník navštevujúci Váš kamenný obchod by mal ihneď vedieť, že je na Vašom internetovom obchode už len z pohľadu na kombináciu farieb či vzorov, pretože tie sú aj vo Vašom kamennom. Takéto prepojenie určite umožňuje lepšiu rozpoznateľnosť značky a Vášho obchodu ako takého a užívatelia Vás ihneď identifikujú spomedzi ostatných.

Výber dizajnu

Avšak čo so samotným dizajnom? Ako vytvoriť skutočne originálny, jedinečný a identifikovateľný? Nechajte si ho vytvoriť na mieru, presne Vašich požiadavkám a potrebám. Vďaka dizajnu na mieru môžeme zaručiť, že nikto z Vašej konkurencie nebude mať rovnaký a Vy sa môžete hrdo pýšiť skutočným originálom. Pri tvorbe takéhoto dizajnu je nutné vedieť, aké farby by ste chceli mať v ňom použité a čo by mal samotný dizajn vystihovať. Obchod s nábytkom si určite bude voliť skôr hnedé a biele farby, ako obchod pre tínedžerov s oblečením, kde by takéto farby boli „nevkusné“. Od čoho sa však odvíjať pri výbere farieb? Rozhodne by ste mali prihliadať na Vaše logo, ak máte nejaké a myslíte si, že pomocou neho Vás ľudia dokážu rozpoznať. Ak nie logo, tak je to určite segment, v ktorom predávate nejaké produkty. Ako sme už uviedli vyššie, dôležité je poznať cieľovú skupinu a vedieť ju aj vizuálne zaujať. Tieto všetky aspekty neskôr môžeme skĺbiť dokopy a vymyslieť skutočne dizajn, ktorý spĺňa všetky predstavy a je jedinečný. Dokážeme vytvoriť aj dizajn podľa materiálov, ktoré ste si už pripravili predtým a chceli by ste ich zrealizovať na Vašom eshope.

Vždy však existuje niekoľko variantov a to platí aj pri tvorbe dizajnu. Alternatívou k originálnemu dizajnu je šablóna, ktorú môžeme spolu vybrať a ktorú aplikujeme na Váš internetový obchod. Nebudete jedinečný ani originálny, je to však oveľa lacnejšie riešenie, avšak zapadnete do radu eshopov s takmer identickým dizajnom

Je to však len na Vás, akou cestou sa rozhodnete ísť. My radi splníme všetky Vaše požiadavky ohľadom vzhľadu  a dizajnu eshopu ako takého. Pri originálnom však vieme zakomponovať rôzne prvky na eshop, ktoré majú v sebe rôzne funkcie. Aj vďaka nim sa môžete stať obľúbenými a môžu Vás vyhľadávať ďalší a ďalší potencionálni zákazníci. V konečnom dôsledku je prvoradá Vaša spokojnosť. Ak ju dosiahneme našou prácou, potom je to náš cieľ. Nechajte si svoje predstavy prekonzultovať v Grandiosoft a spolu vytvoríme eshop podľa Vašich želaní.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam