Moduly administrácie

Administračný systém, často krát pod skratkou CMS, umožňuje rýchle a efektívne spravovať web stránku či internetový obchod. Eshop je nutné neustále udržovať aktuálny. Najmä produkty, ktoré ponúkate, musia byť aktuálne, nemalo by sa stať, že ponúkate niečo, čo nemáte na sklade respektíve nemôžete dodať.

Vlastný administračný systém

My Vám v Grandiosoft ponúkame náš vlastný administračný systém, ktorým si môžete eshop spravovať aj sami, alebo môžete o administráciu požiadať nás. Spravovanie s našim CMS je veľmi jednoduché a rozhodne nepotrebujete nadštandardné znalosti z oblasti IT. Môžete si tak upravovať celý obsah eshopu vrátane produktov, popisu, informácií či obrázkov. Administračný systém má široké možnosti na neustále sa zlepšovanie a pridávanie rôznych modulov. Aj my Vám dávame k dispozícií rôzne moduly, ktorým môžete spravovanie obohatiť o užitočné informácie o návštevníkoch, ako aj spríjemniť im nákup na Vašom eshope.

Jednotlivé moduly administrácie

Pre Vás, našich klientov, máme pripravené rôzne moduly. Do administračného systému môžeme napríklad aplikovať modul fotogalérie, ktorým dokážete vytvoriť galériu obrázkov o produkte. Okrem obrázkov však môžete k produktu pridať aj videá a tak ukázať svojim návštevníkom, ako sa s produktom pracuje a podobne. Pri produktoch Vás určite bude zaujímať aj samotné pridávanie či editácia. Produkty raz pridáte, inokedy ich musíte stiahnuť z ponuky. Niekedy je potrebné doplniť popis o zopár ďalších cenných parametrov či viet, ktoré napomáhajú k lepšej charakteristike produktu ako takého. S našim modulom pre produkty bude však práca s nimi veľmi rýchla a budete môcť neustále ponúkať len aktuálne z nich.

V moduloch administrácie musíme spomenúť aj modul pre písanie článkov či blogov. Vďaka nemu budete môcť písať akékoľvek texty oveľa rýchlejšie a ich uverejňovanie na eshope nebude vôbec namáhavé. Texty, články či blogy sú veľmi dôležité, preto by ich uverejňovanie malo byť čo najjednoduchšie. Upozorniť na ne môžete napríklad aj pomocou newslettera, ktorý môžete rozposielať databáze Vašich e-mailových adries. Modul newsletter Vám napomáha jednoduchšie vybrať produkty a informácie doň a následne ich jendnoducho odošle Vašim kontaktom.

Na eshop sa môžu Vaši zákazníci či návštevníci aj registrovať. Určite to nie je pre Vás novinkou, avšak zaujímavé pre vás môže byť to, že Vy ako administrátor môžete mať prehľad o týchto registrovaných zákazníkoch, ako aj že zákazníkov môžete editovať. V neposlednom rade sú tu štatistiky, ktoré veľmi úzko súvisia so samotnými zákazníkmi. Ak chcete mať všetky objednávky či prehľady vybavených alebo nevybavených objednávok v prehľadnej podobe, náš modul práve pre tieto účely splní Vaše predstavy. 

Moduly môžete mať, ale aj nemusíte. Vždy je ich výber na Vás a na tom, ako budete chcieť s eshopom pracovať. Moduly administrácie sú rozhodne spestrením, ktoré často využijete. Ak by ste nemali o niektoré z nich záujem teraz, v budúcnosti Vám ich radi implementujeme. Všetky sú však neustále aktualizované a preto sa nemôžu znefunkčniť. V Grandiosoft sa staráme o našich zákazníkov aj týmto spôsobom a aj vďaka tomu dosahujeme u nich spokojnosť.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam