Redizajn webu

Web stránky sú časom zastarané, ako všetko to, čo vytvoríte a niekoľko rokov neupravujete. Čas sa prejaví na všetkých výstupoch a to platí aj v prípade webových prezentácií, ktoré po rokoch od spustenia často nekorešpondujú s modernou dobou a technológiami. Web by mal byť neustále aktuálny a návštevník by mal mať tento pocit aktuálnosti. Niekedy je však skutočne radšej lepšie, ak by sa celkovo postavila nová štruktúra webu, nahodili nové informácie a celý obsah, ktorý je spojený aj s modernejším vzhľadom a dizajnom. A práve to je redizajn.

Čo zahŕňa redizajn?

Redizajn web stránok by sme tak mohli pochopiť ako nejakú veľkú aktualizáciu, kedy sa vymieňajú aj určité prvky a motívy, vďaka čomu web vyzerá oveľa sviežejšie a lepšie, ako predtým. Samozrejme, pri výmene dizajnu myslíme neustále na dodržiavanie firemných farieb a celkovej corporate identity, ktorá je často krát smerodajná pri výbere motívov a farieb. Aktualizácia sa však netýka len dizajnu a obsahu ako takého, ale aj funkcií, ktoré už nepodliehajú dobe a chcú taktiež vylepšiť. Ide najmä o prepojenie so sociálnymi médiami a rôznymi ďalšími funkcionalitami, ktoré možno predtým chýbali na webe a Vy ste si uvedomili, že je nutné ich používať.

Mnohí majitelia web stránok majú pocit, že web vydrží byť svojim vzhľad a funkciami aktuálny  niekoľko rokov. Vždy je to však individuálne a záleží na tom, ako veľmi staviate na Vašej web stránke a či ste závislí na tom, či Vám web prinesie zákazníkov. Ak nie, potom je otázne, či budete chcieť investovať do jej prestavby. Určite sa to však mnohým odporúča a to najmä tým, ktorým na web príde niekoľko stoviek návštevníkov za deň.

Pekný vzhľad, kvalitné informácie a funkcie, ktoré potešia. Rozhodne tieto faktory ovplyvňujú aj to, či sa návštevník na Vašu web stránku ešte vráti, alebo bol na nej posledný krát. Nedajte mu zbytočný dôvod odísť a týmito faktormi ho prinúťte vrátiť sa respektíve zostať.

Výber dizajnu

Ako sme už vyššie uviedli, pri redizajne je dôležitý najmä dizajn. U nás máte na výber  troch možností. Radi Vám dizajn vytvoríme podľa Vašej prílohy, vytvoríme Vám ho my sami alebo si vyberiete niektorú zo šablón. Individuálnym prístupom klientovi vždy dokážeme poradiť. Niekedy je skutočne výhodná len jedna možnosť, v iných prípadoch je to viacero alternatív a klient si sám vyberá. Dôležité je podotknúť, že originálny dizajn je skutočne jedinečný a rozhodne predstavuje lepšiu voľbu ako dizajn zo šablóny.

Aktualizácia obsahu

Po samotnej zmene dizajnu nasleduje nahodenie textov na web. Tie by nemali zostať rovnaké, mali by ste sa posnažiť o ich zmenu a preformulovanie. Nové texty patria k novému dizajnu a tým len podčiarknete redizajn web stránky ako taký. Texty a obsah by mali byť jasné a stručné, návštevník by z nich mal pochopiť všetko podstatné.

Nechajte si vytvoriť redizajn u nás. Za relatívne krátky čas dostanete opäť modernú web stránku nabitú funkciami a pekným vzhľadom.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam