Naše výhody

Prečo si nechať vytvoriť web stránku alebo eshop u nás? Prečo práve Grandiosoft by Vám mal poskytovať SEO optimalizáciu alebo spravovať PPC kampaň?

Splnenie požiadaviek klienta

Vždy sa staviame k našim zákazníkom veľmi individuálne a snažíme sa spoznať detailne všetky potreby, želania a predstavy o konečnom výsledku. Individuálnym prístupom dokážeme tak zrealizovať predstavu zákazníka k jeho spokojnosti. Vytvorenie web stránky alebo eshopu trvá istý čas, za ktorý sa však môžu niektoré veci zmeniť a Vy sa rozhodnete implementovať iné prvky alebo iné doplnkové služby. V našej firme Vás neodmietneme a nebudeme presviedčať, že ich nedokážeme aplikovať, ale naopak, zo všetkých sa budeme snažiť o ich realizáciu. Najmä častá komunikácia a prezentovanie dôležitých krokov dopomáha k tomu, aby ste si finálnu verziu vedeli čo najlepšie predstaviť ešte predtým, ako v skutočnosti bude k dispozícií. Vďaka tomu sme u zákazníkov veľmi obľúbená firma, ktorej záleží na spokojnosti samotných klientov. Pri všetkých webových riešeniach s Vami konzultujeme celý proces a detailne dohadujeme aj maličkosti, aby výsledok bol podľa Vašich predstáv.

Technická podpora

Technickou podporou dokážeme aj na diaľku nášmu klientovi povedať, čo je nutné vykonať na web stránke alebo na eshope, ak je nejaký problém technického charakteru. Samozrejme, môžeme plne vykonať technickú podporu a samotnú jej realizáciu aj my. Sme neustále pripravení riešiť Vaše prípadné problémy alebo realizovať dodatočné služby, ktoré by ste chceli zaviesť na webe. Či už sú to prídavné moduly do nášho administračného systému, alebo sú to nejaké funkcie na eshope či web stránke, veľmi radi ich aplikujeme. Nemusíte sa tak obávať, že verzia, ktorú Vám odovzdáme v dohľadnej dobe, bude finálna a konečná, a že sa nebude dať vylepšovať a inak meniť.

Náš vlastný CMS

Vlastný administračný systém z nás robí určite jednu z mála firiem na Slovensku. Vďaka tomu, že sme ho vyvinuli, poznáme ho dokonale a vieme ho prispôsobiť našim zákazníkom svojimi funkciami. Ak si budete želať doplniť základnú funkcionalitu o ďalšie prídavné moduly, radi Vám ich aplikujeme, aby ste ich mohli naplno využívať. Tento systém je veľmi ľahký na ovládanie a dokážete sa v ňom dobre orientovať. Svoju web stránku alebo eshop si tak môžete spravovať aj sami, prípadne administráciu zveriť do našich rúk. Pridávanie produktov, menenie informácií či aktualizovanie fotografií tak nebude pre Vás predstavovať žiaden problém.

Referencie

Aby to však nevyzeralo, že sa chválime našimi prednosťami len sami, uverejnili sme aj niekoľko poďakovaní v sekcií „Povedali o nás“. Tak, ako pri produktoch hovoria o ich skutočných výhodách ich reálni majitelia a zákazníci, ktorí píšu pod ne komentáre, v našom prípade sú to skutoční zákazníci, pre ktorých sme vytvárali web stránky alebo eshopy. Vždy sa snažíme individuálne pristupovať ku každému z nich, trpezlivo realizovať všetky požiadavky a v konečnom dôsledku byť stále na blízku s našou technikou podporou a pri rôznych problémoch s administráciou a podobne. Ak chcete profesionálne riešenie pre Vašu web stránku alebo internetový obchod, vyberte si Grandiosoft.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam