Fotogaléria

Fotky sú rozhodne dôležité. Pri každom produkte, pri všetkom, čo chcete predať, by sa mali zobraziť fotografie. Vďaka nim dokážete návštevníka presvedčiť o kúpe, alebo ho stratiť. Ak sú fotky vo vysokej kvalite a detailne zachytávajú produkt, väčšinou sa návštevník rozhodne pre kúpu a stane sa z neho zákazník. Modul pre fotografie je veľmi obľúbeným u našich zákazníkov.

Fotografie na eshope sú konvertované na veľkosť, vďaka ktorej sa stránka nenačítava pomalšie, ale práve naopak, fotografie jej načítavanie príliš nezaťažujú a teda nemajú príliš veľký vplyv na rýchlosť načítania. Ako sme už načrtli, pri produkte nemusí byť len jedna fotografia, ale môžete mať celú galériu či album fotografií k produktu. Tak môžete poukázať aj na detaily produktu a ukázať aj skryté vylepšenia.

Prispôsobenie fotiek veľkosti obrazovky

Návštevník k Vám však nemusí prísť len pomocou počítača s veľkou obrazovkou. Nastal boom všetkých smartfónov a tabletov, ktoré ľudia čoraz viac používajú. Nákupy sa teda nemusia výhradne realizovať len prostredníctvom veľkých obrazoviek, ale aj tých menších či najmenších. Je však veľmi dôležité uvedomiť si správanie sa takéhoto návštevníka. Ten určite nemá chuť si prezeranie a nákup predlžovať o zbytočné hľadanie informácií a produktov na eshope. Chce rýchlo nakúpiť s tým, že sa nemusí zdržovať. K tomu je určite vhodný responzívny dizajn a celkové sa prispôsobenie eshopu veľkosti obrazovky, na ktorom ju prezerá Váš návštevník. Náš modul však zobrazuje fotografie a celkovo galérie obrázkov tak, aby ich prispôsobil veľkosti obrazovky Vášho zariadenia. Nemusíte sa tak obávať, že fotky budú príliš veľké a návštevník si bude musieť odďaľovať celý eshop len kvôli tomu, aby videl obrázky v normálnej veľkosti.

Slideshow

Všetky fotografie k produktom či celkovo v galérií sa môžu pridať do slideshow. Ak tento názov počujete prvý krát, máme tu pre Vás krátke vysvetlenie toho, čo vlastne sideshow znamená a prečo by aj táto možnosť mohla byť pre Vás zaujímavá. Predstavte si, že obrázky daného produktu sa budú postupne zobrazovať návštevníkovi na celú obrazovku, alebo budú inak zväčšené. Nemusí si klikať neustále na ďalší obrázok a otvárať tak niekoľko fotografií za sebou. Fotky sa mu budú zobrazovať zväčšené a v časovom intervale, počas ktorého si môže pozrieť detaily a všetky dôležité krivky či tvary, respektíve farby produktu. Plne automatické a veľmi vkusné či elegantné. Aj taká je slideshow. Pri tomto type premietania obrázkov v podstate návštevník nemusí nič robiť, stačí, že bude sledovať obrazovku.

Videá

Okrem obrázkov však máme pre Vás pripravený aj modul na videá. Určite aj Vy by ste si dali video k produktu, ak je nutné vysvetlenie jeho inštalácie či používania. Deje sa tak najmä vtedy, ak by toto vysvetlenie bolo na príliš veľa slov a je lepšie, ak návštevník uvidí na vlastné oči, ako to prebieha. Video sa môže na eshope prehrávať priamo zo služby youtube, môžeme však prehrávať aj vimeo a mnohé iné. Je dôležité podotknúť, že ak návštevník spustí jedno video, ostatné videá sa zastavia. Ak spustí iné video, proces sa opakuje. Nestane sa tak, že budú bežať viaceré videá naraz.

O formátoch, ktoré je možné prehrať, o počte obrázkov či tvorbe slideshow sa s Vami veľmi radi pozhovárame a možnosti na Vašom eshope prediskutujeme.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam