Prepojenie so sociálnymi médiami

Sociálne médiá sú dnes nevyhnutnosťou k tomu, aby ste mohli rýchle a efektívne komunikovať so svojimi fanúšikmi, zákazníkmi či potencionálnymi zákazníkmi, ktorí Vás istým spôsobom obdivujú, majú k Vám sympatie a preto sa Vás rozhodli pomocou sociálnych médií sledovať či inak príjmať Vaše správy a komunikovať s Vami.

Komunikácia v sociálnych médiách

Sociálne médiá sú založené na samotnej komunikácií. Táto komunikácia tu nemá svoju klasickú formu, ale je nepriama a neosobná. Vždy však nemusí ísť len o strohé vety, čím nezaujmete Vašich fanúšikov či followerov, ale táto komunikácia môže byť zaujímavá a pútavá. Určite však nechcete komunikovať len s pár desiatkami ľudí, i keď ani to nie je zlé. Snažíte sa preto pridávaným obsahom upozorniť aj ostatných užívateľov, aby sa k Vám pridali, sledovali Vás, aby boli s Vami v kontakte a odoberali novinky. Je to prirodzené, ako keď sa snažíte o väčší počet návštevníkov na Vašej web stránke. K tomu, aby vôbec návštevníci vedeli, že máte kontá na sociálnych médiách a chcete, aby sa aj oni pridali k Vám, potrebujete tieto kontá propagovať respektíve potrebujete, aby boli návštevníkom na očiach. V Grandiosoft Vám dokážeme prepojiť web stránku s Vašimi kontami na sociálnych médiách tak, aby pridanie sa medzi fanúšikov či sledovanie Vás bolo veľmi jednoduché a nemuseli na to návštevníci vyvíjať príliš veľkú aktivitu. V podstate jedným klikom sa dostanú ešte bližšie k Vám.

Výber dizajnu

Pri prepojení sociálnych médií je dôležitý aj výber grafického prvku. Samotné sociálne médiá sa ukrývajú v rôznych boxoch a iných prvkoch na web stránke. Je len na Vás, ktorý si vyberiete a ktorý Vám bude najlepšie vyzerať na webe spolu s celkovým dizajnom a farbami. Určite by ste mali premýšľať aj ako návštevníci, ktorí si prezerajú Vašu web stránku. Je dôležité, aby spomínaný box bol relatívne zaujímavý a aby na ňom bolo napísané všetko podstatné. Okrem samotného tlačidla a teda možnosti pridania sa k Vám na sociálnom médiu, by ste mali pouvažovať aj nad zobrazením čísla, ktoré hovorí, koľko už máte fanúšikov, followerov či koľko ľudí Vás má už v kruhoch a podobné výrazy, spájajúce sa so sociálnymi médiami. Určite toto číslo, ak je relatívne vysoké, dokáže prilákať aj ďalších užívateľov, aby sa k Vám pridali. Okrem toho je možné pridať do boxu aj užívateľov, s ktorými Váš návštevník je priateľ, je v kontakte, alebo celkovo ich môže poznať. Samozrejme, neviete, ktor príde na Váš web. Avšak stačí, že sa návštevník zabudne alebo vedome neodhlási zo sociálneho média a automaticky sa box prepojí a nájde jemu známych ľudí.

So sociálnymi médiami sa dá veľmi dobre pracovať. Dokážete nimi udržiavať Vašu komunitu priaznivcov, ktorí si Vás vážia. Určite to však netreba zneužívať len na predajné účely. My Vám ponúkame prepojenie so sociálnymi médiami, aby ste mali fanúšikov stále viac a viac. Je však na Vašich pleciach, ako s nimi budete komunikovať.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam