Všeobecné informácie

V Grandiosoft vytvárame eshopy s našim vlastným administračným systémom, vďaka ktorému sa odlišujeme od konkurencie. Týmto systémom chceme prácu našim zákazníkom čo najviac uľahčiť a nechceme ich zaťažovať, pre nich zbytočnými, IT znalosťami. Náš vlastný administračný systém je jednoduchý na ovládanie a spĺňa aj náročné kritériá našich klientov. Vďaka nemu máte prehľad o všetkom podstatnom, čo úzko súvisí so spravovaním eshopu, objednávkach či o produktoch. Samozrejme, ponúkame Vám aj možnosť spravovania internetového obchodu našou firmou. Tým sa môžete odbremeniť od, pre Vás, zbytočných starostí a my Vám rýchlo a efektívne budeme vykonávať všetky dôležité úkony v obchode, ktoré zahŕňajú najmä aktualizáciu produktov a informácií.

Estetický eshop

Internetový obchod musí zaujať svojou estetickou, ale aj funkčnou stránkou. Ak nie je dostatočne vizuálne príťažlivý pre zákazníka, len ťažko si niečo zakúpi. V Grandiosoft však pokladáme obe tieto vlastnosti za dôležité a snažíme sa vytvárať vždy pútavý dizajn, ktorý zaujme a takisto aj pridať funkcie, ktoré nákup uľahčia a pre zákazníka bude samotný proces nákupu predstavovať radosť a potešenie, ako len márne hľadanie niečoho v obchode. Pre klienta je vždy dôležitá funkčnosť a jednoduchosť, takisto aj pre zákazníka Vášho obchodu. Preto nie je často-krát vhodné obchod komplikovať rôznymi estetickými prvkami, ktoré budú odvádzať pozornosť a v konečnom dôsledku aj zákazníka. Pri dizajne eshopu je veľmi dôležité, aby bol iný ako konkurenčný a aby ste sa dokázali odlíšiť. Už na prvý pohľad musí zákazník poznať podľa usporiadania farieb a motívov, že navštívil Váš obchod, nie ten konkurenčný. Na druhej strane je veľmi dôležité, aby pri samotnom procese nákupu nenastali komplikácie na Vašej strane a aby bol nákup ukončený správnou objednávkou. Všetky funkčné, ale aj estetické detaily s Vami prekonzultujeme. Vždy sa snažíme vytvoriť obchod podľa Vašich predstáv, avšak našimi skúsenosťami Vás dokážeme usmerniť a poradiť Vám.

Čísla, dáta a štatistiky

Pri eshope sú pre každého majiteľa dôležité čísla. Čísla sa môžu týkať návštevnosti, predajnosti, ale aj o stave objednávok či počtu tovarov na sklade. Vďaka funkciám v našom administračnom systéme budete môcť všetky dôležité údaje sledovať a byť tak neustále informovaný. Nemrhajte Váš cenný čas administratívou, majte všetky dôležité čísla a údaje pohromade v prehľadných tabuľkách. Fakturačný či iný systém v našom CMS sa stane Vašim obľúbeným spoločníkom, ktorý Vám ušetrí veľa času a dopraje pohodlie. Stačí sa informovať o možnostiach, ktoré sa dajú aplikovať a my Vám ich radi uskutočníme.

Propagácia eshopu

Váš internetový obchod musí navštíviť dostatočný počet zákazníkov. Preto je nutné, aby ste ho propagovali a na jednotlivé kľúčové slová bol práve váš obchod ten, ktorý sa ocitne v čo najvyššej pozícií a na ktorý následne užívatelia kliknú. SEO optimalizáciou docielime takýto výsledok. Môžeme ho však podporiť aj PPC kampaňou, vďaka ktorej budete mať návštevníkov ihneď. Možnosti, ktoré Vám eshop ponúka a ktoré Vám dokážeme uskutočniť, sú skutočne široké. Každý má však iné požiadavky a predstavy, a preto všetky naše kroky s Vami prekonzultujeme, aby sme dosiahli Vašu spokojnosť, ktorá je pre nás prvoradá.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam