SEO

Všade na internete sa dnes stretávate s pojmom SEO, avšak neviete, čo tieto 3 písmená znamenajú? Skratka Search Engine Optimization znamená po slovensky optimalizáciu Vašej web stránky alebo eshopu pre vyhľadávače. Podrobnosti si uvedieme nižšie.

Cieľ

Ak ste majiteľom eshopu, určite chcete, aby ste mali dostatočne veľký zisk, aby návštevníci k Vám pravidelne chodili, aby ste boli s Vašim eshopom neustále na očiach a aby ho užívatelia poznali a v prípade, že by potrebovali nejaký produkt a Vy ho ponúkate v internetovom obchode, boli ste to práve Vy a Váš eshop, na ktorý si spomenú ako prvý. Toto je zrejme cieľ väčšiny majiteľov eshopov, ak nie všetkých. Ak máte vlastnú web stránku, či už osobnú alebo firemnú, určite chcete byť známy v tom zmysle, že o Vaše služby či činnosť bude záujem a ľudia Vás budú kontaktovať. Ak si teda vyhľadajú kľúčové slovo či slová týkajúce sa aj Vašej web stránky či eshopu, mal by to byť práve Váš eshop alebo Vaša web stránka, ktorá sa zobrazí v prvých pozíciách. V prípade, že sa chcete uchádzať o prvé pozície vo vyhľadávači, je nutné Váš eshop či web stránku optimalizovať.

Optimalizácia nie je jednoduchý proces a nie je to nič vyslovene mechanické, ako možno názov znie. Samozrejme, aj zdrojový kód stránky je veľmi nutné detailne opraviť respektíve doplniť doň nejaké informácie, ktoré možno chýbali. V podstate tieto riešenia nazývame on-page faktory. Medzi ne spadajú aj tak dôležité veci ako je názov stránky či jej popis, ale aj usporiadanie či správna identifikácia nadpisov rôznych úrovní. Okrem toho však na pozíciu vo vyhľadávači vplývajú aj faktory mimo Vašej web stránky či eshopu, ktoré môžete ovplyvniť a vďaka ktorým sa Vaša stránka posunie vyššie.

Dlhodobý proces - dlhodobé výsledky

V dnešnej dobe je však mnoho firiem, ktoré sa zaoberajú optimalizáciou a ponúkajú Vám rôzne alternatívy. V zásade však platí, že stránka či obchod sa na jednotlivé kľúčové slovo nemôže ocitnúť na prvom mieste zo dňa na deň , a teda optimalizácia je dlhodobý proces, ktorý má však aj dlhodobé výsledky. Aj v našej firme sa zaoberáme SEO optimalizáciou. Naše referencie naznačujú, že to robíme dobre a zákazníci sú spokojní. Ak máte záujem o optimalizáciu aj Vy, ozvite sa nám a my Vám s radosťou pomôžeme dostať Váš web čo najvyššie. Síce je konkurencia veľká, avšak málo z nich vie SEO optimalizáciu robiť účinne a s výsledkami, ktoré Vás potešia. Pravidlá, ktoré platili v minulosti k tejto problematike, dnes už strácajú svoj význam a preto sa musia neustále hľadať nové riešenia na uspokojenie potrieb zákazníkov – v tomto prípade zobrazenie web stránky a eshop na prvých pozíciách. Ak máte pocit, že optimalizáciu nepotrebujete a zákazníci si Vás nájdu aj sami, potom bude pre Vás prekvapivé zistenie mnohých štúdií, že drvivá väčšina užívateľov si otvorí eshop či web stránku na prvých troch pozíciách, na druhú stranu vo vyhľadávaní z nich skoro nikto neprejde. Aj preto je veľmi dôležité, aby ste to boli práve Vy, kto sa ocitne na spomínaných pozíciách.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam