Odporúčané produkty

Pre spotrebiteľa je pri nákupe veľmi dôležité to, či sú s produktom spokojní aj ostatní a či ho určitým spôsobom odporúčajú. V kladnom prípade to veľmi pozitívne zaváži pri nákupnom procese a väčšinou sa spotrebiteľ taktiež rozhodne podľa akýchsi rád a odporúčaní ostatných. Vy, ako majitelia eshopov, však z rôznych dôvodov nemusíte mať možnosť pri Vašich produktoch hodnotenia či odporúčania. Zákazníci tak nemajú možnosť komentovať produkt a hodnotiť ho, tým pádom sa ostatní návštevníci a potencionálni zákazníci nemajú ako dozvedieť, či práve s Vašim produktom sú ostatní spokojní. Umelé odporúčania a zviditeľnenie produktov si však môžete vytvoriť aj sami bez toho, aby tak vykonali Vaši zákazníci.

Výber odporúčaných produktov

Odporúčané produkty sú väčšinou tie, ktoré spĺňajú všeobecné nároky na ich všeobecný úžitok. V tejto sekcií sa zväčša nachádzajú produkty, ktoré svojimi vlastnosťami dokážu uspokojiť rôzne cieľové skupiny Vašich zákazníkov. Oslovujú tak náročnejších, ale aj menej náročných spotrebiteľov a tak dokážete osloviť svojim výberom relatívne väčšinu všetky zákazníkov a návštevníkov. Samozrejme, je len na Vás, akú stratégiu si zvolíte a ktorou cestou sa vydáte. My Vám v Grandiosoft umožníme vytvoriť sekciu odporúčaných produktov, ktoré by ste mohli zaradiť na Váš eshop.

V predchádzajúcej časti sme už načrtli, ako by ste mohli vytvoriť odporúčané produkty. Pri ich výbere máte v zásade dve možnosti – buď podporíte všetky produkty tým, že sa postupne v tejto sekcií budú striedať všetky, alebo výber nebude náhodný, ale naopak cielený a Vy si vyberiete, ktoré produkty budú zobrazované ako odporúčané. Ich zobrazenie si môžete už dopredu rozmyslieť. Produkty sa ako odporúčané môžu zobrazovať na každej podstránke niekde na okraji, môžu sa vyskytovať len na domovskej stránke tak, aby upútali čo najviac návštevníkov. Môžeme z nich vytvoriť akúsi prezentáciu, ktorá bude zaujímavá a produkty sa budú v nej neustále meniť ako aj informácie patriace k nim. V Grandiosoft Vám zabezpečíme akúkoľvek grafickú úpravu, ktorú budete požadovať.

Dôležitosť vytvorenia odporúčaných produktov

Odporúčané produkty často fungujú ako magnet na návštevníkove oči. Väčšinou majú za cieľ upútať pozornosť tak, aby si návštevník produkt objednal a práve odporúčaný produkt bol ten, ktorý má najlepšie splniť jeho potreby a želania. Nech už si vyberiete produkty za odporúčané z akýchkoľvek dôvodov, mali by byť zaujímavé pre Vašu cieľovú skupinu. Zaujímavejšími sa však môžu stať aj s našimi modulmi, ktoré ako sme už vyššie uviedli, môžu byť premietané spolu s popisom a cenou. Dôležitá je však Vaša predstava. Veľmi radi Vám ju zrealizujeme a budeme sa podieľať na vytvorení odporúčaných produktov presne podľa Vašich požiadaviek. Naše moduly Vám dokážu prácu s eshopom spríjemniť, taktiež dokážu prilákať ešte ďalších návštevníkov. Odporúčané produkty sú rozhodne psychologickým efektom pre návštevníkov, ktorý má na ich nákupné rozhodnutie pozitívny dopad. Nezmeškajte teda ani Vy šancu na získanie návštevníkov a zákazníkov, odporučte im produkty, o ktorých ste presvedčení, že sa im budú páčiť.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam