Stabilita eshopu

Výhody internetových obchodov sú nesporné a určite ich všetci poznáte. Najdôležitejšou je azda nepretržitá „otváracia doba“, vďaka ktorej si svoj tovar môžete objednať prakticky kedykoľvek. Niekedy sa však vyskytnú problémy so stabilitou. Nestabilný eshop znamená neustále vypadávajúci internetový obchod, ktorý často zákazníkov odradí a nakúpia radšej u konkurencií. Samozrejme, v pre Vás relevantných obdobiach, musíte počítať aj s náporom zákazníkov, ktorí často chcú rovnaký tovar. Systém nemôže skolabovať a musí neustále generovať objednávky. Dôležitý je v tomto prípade hosting. Ten musí byť kvalitný  a nemôže kolabovať. Najlepšie sú hostingové služby, ktoré majú dostatok kvalitných referencií a užívatelia sú s nimi spokojní. V prípade ťažkostí s výberom toho správneho hostingu pre Váš eshop Vám radi a ochotne pomôžeme.

Hostingové služby

Hosting, aby sme sa vyhli nedorozumeniam, znamená umiestnenie všetkých dát a informácií, ktoré Váš obchod či web obsahuje. Všetky musia mať svoje miesto a toto miesto úložiska si volíte Vy, výberom vhodnej hostingovej spoločnosti. V prípade, že budujeme internetový obchod od začiatku, radi Vám odporučíme našu partnerskú hostingovú  spoločnosť, s ktorou máme dlhoročné skúsenosti. Dôležitou súčasťou pri hostingu či eshope je taktiež doména. Tú si vyberáte podľa Vašich preferencií, väčšinou je však záujem o domény .sk. V Grandiosoft od Vás nepožadujeme, aby ste si všetko vyberali sami. Radi Vám pomôžeme k Vašej spokojnosti.

Typy hostingu

Pri prezeraní ponúk hostingových služieb určite natrafíte na rôzne balíčky. Často sa v nich neviete orientovať, hostingovú službu vyberáte možno raz za život a preto je Vaša neznalosť opodstatnená. V zásade však treba vedieť, že existujú približne tri druhy týchto balíčkov. Najmenší je vhodný pre tie najjednoduchšie stránky a eshopy, do ktorých nebudete pridávať príliš veľa obsahu. Najväčší z nich je rozhodne vhodný pre tých, ktorý to myslia s internetovým obchodom vážne na toľko, že ponúkajú široký sortiment, rôzne informácie a nechcú sa príliš obmedzovať. Je to len na Vašej predstave o internetovom obchode, o počte produktov a informácií. V prípade, že máte rozmyslené takéto faktory, radi Vám pomôžeme vybrať správny hosting pre Vás. Samozrejme, môžete si ho vybrať aj bez našej pomoci. Je však určite vhodné, ak by ste si vypočuli rady od ľudí, ktorí majú nemalé skúsenosti s daným hostingom. Kúpiť lacný hosting, ktorý Vás zaujme len cenou, nie je príliš vhodné pre všetkých, ktorý chcú mať stabilný eshop. Radšej investujte o čosi viac a majte zaručenú kvalitu a stabilitu, ako sa trápiť. Dôležité je, že niektoré web hostingové služby si môžete objednať aj na menej ako jeden rok, niekedy dokonca aj na mesiac. V takom prípade si veľmi ľahko dokážete otestovať stabilitu a aj Vašu spokojnosť a prípadne sa rozhodnúť pre dlhodobú spoluprácu.

Výber je však len na Vás. Vždy Vám ochotne pomôžeme a usmerníme, ak bude treba. Lacný neznamená vždy nekvalitný, v prípade hostingu však musíte rátať s výpadkami u lacnejších variantov. Vyberte si ten, s ktorým budete spokojný tak Vy, ako aj Vaši zákazníci, preto nemá výpadky a je stabilný.


Hore
Sociálne siete
Facebook Google+ In
Kontakt
Phone +421 903 150 884
Mail info@grandiosoft.sk
Web www.grandiosoft.sk

© Všetky práva vyhradené - www.grandiosoft.sk - Ochrana osobných údajov - Sitemap - Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam